NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
Kodi i artikullit: DD1095-400
NIKE

NIKE Atlete Revolution 6

Kodi i artikullit: DD1095-400
Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të butë në krahasim me modelin e mëparshëm. Të përbëra nga 20% përmbajtje të ricikluar. Këto atlete të lehta dhe të ajrosura janë ideale për të gjitha aktivitetet e anëtarëve më të vegjël të familjes suaj. Shtresa shtesë e lëkurës në zonën e gishtërinjve i bën atletet më të qëndrueshme. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Sholla e gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën e vogël të përkulet natyrshëm. Specifikimi: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme rrjetë Shollë gome.

SPORT VISION OUTLET, TANIMË EDHE ONLINE.

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

6.900 LEK
6.900 LEK
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 28
 • 31
 • 30
 • 34
 • 35
 • 29.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të butë në krahasim me modelin e mëparshëm. Të përbëra nga 20% përmbajtje të ricikluar. Këto atlete të lehta dhe të ajrosura janë ideale për të gjitha aktivitetet e anëtarëve më të vegjël të familjes suaj. Shtresa shtesë e lëkurës në zonën e gishtërinjve i bën atletet më të qëndrueshme. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Sholla e gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën e vogël të përkulet natyrshëm.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV5457-106
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DX7614-101
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  6.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV5457-104
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DX7614-100
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  6.800 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Atlete Revolution 6
  Atlete
  NIKE Atlete Revolution 6