TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete M NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 5
NIKE Atlete M NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 5
NIKE Atlete M NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 5
NIKE Atlete M NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 5
NIKE Atlete M NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 5
NIKE Atlete M NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 5
NIKE Atlete M NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 5
NIKE Atlete M NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 5
NIKE Atlete M NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 5
NIKE Atlete M NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 5
NIKE Atlete M NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 5
NIKE Atlete M NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 5
Kodi i artikullit:
(DM0829-002)
NIKE

NIKE Atlete M NIKE AIR MAX ALPHA TRAINER 5

Çmimi i mëparshëm
12.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11 45 29
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8.5 42 26.5
  • 9.5 43 27.5
  • 8 41 26
  • 10 44 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
7" 40.5 25.5
8" 42 26.5
9" 43 27.5
8 41 26
10 44 28
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë