në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DM4194-003)
NIKE

NIKE Atlete Downshifter 12

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 20% ulje!

Çmimi i mëparshëm
9.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 36.5
 • 39
 • 35.5
 • 38
 • 38.5
 • 36
 • 37.5
 • 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Downshifter 12 janë atlete vrapimi Lifestyle për fëmijë, për adoleshentë. Pavarësisht nëse jeni duke shijuar kohën tuaj të lirë pas shkollës ose duke luajtur në park me miqtë tuaj, këto atlete do t'ju bëjnë të ndiheni rehat dhe më të sigurt se kurrë më parë. Rrjeta me ajrosje dhe pjesa e sipërme e tekstilit shton ndjesinë e lehtë dhe i mban këmbët tuaja të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës. Shkuma e butë nën këmbë ofron mbështetje dhe rehati maksimale kur vraponi dhe kërceni. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe një rrip në thembër që e bën të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre. Tabani i atleteve Downshifter 12 është i mbushur edhe me më shumë gomë se modelet e mëparshme, sepse qëndrueshmëria nuk është kurrë e mjaftueshme. Përmban afërsisht 9% Nike Grind të përbërë nga mbetje të ricikluara të prodhimit. Nëse dëshironi atlete funksionale dhe në modë, këto atlete Nike janë zgjedhja e duhur për ju.Specifikimi: Atlete vrapimi për fëmijë për adoleshentë Profil i cekët Logo Nike Lidhëse Pjesa e sipërme prej tekstili dhe rrjete të lehtë Përmban afërsisht 9% mbetje prodhimi të ricikluara të Nike Grind Taban gome.
Detaje

Nike Downshifter 12 janë atlete vrapimi Lifestyle për fëmijë, për adoleshentë. Pavarësisht nëse jeni duke shijuar kohën tuaj të lirë pas shkollës ose duke luajtur në park me miqtë tuaj, këto atlete do t'ju bëjnë të ndiheni rehat dhe më të sigurt se kurrë më parë. Rrjeta me ajrosje dhe pjesa e sipërme e tekstilit shton ndjesinë e lehtë dhe i mban këmbët tuaja të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës. Shkuma e butë nën këmbë ofron mbështetje dhe rehati maksimale kur vraponi dhe kërceni. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike dhe një rrip në thembër që e bën të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre. Tabani i atleteve Downshifter 12 është i mbushur edhe me më shumë gomë se modelet e mëparshme, sepse qëndrueshmëria nuk është kurrë e mjaftueshme. Përmban afërsisht 9% Nike Grind të përbërë nga mbetje të ricikluara të prodhimit. Nëse dëshironi atlete funksionale dhe në modë, këto atlete Nike janë zgjedhja e duhur për ju.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për fëmijë për adoleshentë
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej tekstili dhe rrjete të lehtë
 • Përmban afërsisht 9% mbetje prodhimi të ricikluara të Nike Grind
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijët
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë