në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Air Max LTD 3 SE
NIKE Atlete Air Max LTD 3 SE
NIKE Atlete Air Max LTD 3 SE
NIKE Atlete Air Max LTD 3 SE
NIKE Atlete Air Max LTD 3 SE
NIKE Atlete Air Max LTD 3 SE
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DN5466-001)
NIKE

NIKE Atlete Air Max LTD 3 SE

Çmimi i mëparshëm
19.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
19.400 LEK
Çmimi me zbritje
15.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7.5 40.5 25.5
  • 11 45 29
  • 8.5 42 26.5
  • 8 41 26
  • 9.5 43 27.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
7" 40.5 25.5
11 45 29
8" 42 26.5
8 41 26
9" 43 27.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DM9537-004
12.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DQ3959-001
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CW2649-001
15.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DH9522-002
8.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.800 LEK
Ndihmë