në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte NIKE AIR MAX LTD 3 SE
NIKE Produkte NIKE AIR MAX LTD 3 SE
NIKE Produkte NIKE AIR MAX LTD 3 SE
NIKE Produkte NIKE AIR MAX LTD 3 SE
NIKE Produkte NIKE AIR MAX LTD 3 SE
NIKE Produkte NIKE AIR MAX LTD 3 SE
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DN5466-001)
NIKE

NIKE Produkte NIKE AIR MAX LTD 3 SE

 • 40.5
 • 45
 • 42
 • 41
 • 43
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Nike AIR MAX LTD 3 janë atlete për meshkuj që fillimisht u konceptuan si atlete vrapimi që mund të vishen edhe jashtë pistave. Megjithatë, ato janë bërë një ikonë e modës dhe një mënyrë e padiskutueshme e stilit urban. Dizajni i tyre arrihet duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike në ngjyra neutrale në pjesën e sipërme të atleteve. Ato sjellin rehati të përsosur dhe elegancë sportive. Sholla e mesme që shtrihet në të gjithë gjatësinë e atleteve shton stabilitetin dhe thith presionin. Rrjeta në pjesën e sipërme të atleteve lejon rrjedhjen e ajrit dhe lejon këmbën tuaj të ajroset. Sholla prej gome mbërthehet mirë në të gjitha sipërfaqet dhe i bën këto atlete të qëndrueshme.Specifikimet: Atlete për meshkuj Profil klasik Shollë e mesme Shollë gome.
Detaje

Nike AIR MAX LTD 3 janë atlete për meshkuj që fillimisht u konceptuan si atlete vrapimi që mund të vishen edhe jashtë pistave. Megjithatë, ato janë bërë një ikonë e modës dhe një mënyrë e padiskutueshme e stilit urban. Dizajni i tyre arrihet duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike në ngjyra neutrale në pjesën e sipërme të atleteve. Ato sjellin rehati të përsosur dhe elegancë sportive. Sholla e mesme që shtrihet në të gjithë gjatësinë e atleteve shton stabilitetin dhe thith presionin. Rrjeta në pjesën e sipërme të atleteve lejon rrjedhjen e ajrit dhe lejon këmbën tuaj të ajroset. Sholla prej gome mbërthehet mirë në të gjitha sipërfaqet dhe i bën këto atlete të qëndrueshme.
Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Profil klasik
 • Shollë e mesme
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë