në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DA2777-607)
NIKE

NIKE Atlete Star Runner 3

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 12C 29.5
 • 3Y 35
 • 11C 28
 • 12.5C 30
 • 1Y 32
 • 13C 31
 • 1.5Y 33
 • 2.5Y 34
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm për të vegjëlit që do të mbështesin këmbët e tyre gjatë gjithë ditës. Vrapimi, kërcimi, ecja, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund ta përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë në një kombinim të rrjetës së ricikluar dhe lëkurë të qëndrueshme në zonën e thembrës. Shtresa e butë mbulon kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe cilësi ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, përfshirë gome të ricikluar Nike Grind. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike Tabani i gomës.
Detaje

Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm për të vegjëlit që do të mbështesin këmbët e tyre gjatë gjithë ditës. Vrapimi, kërcimi, ecja, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund ta përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë në një kombinim të rrjetës së ricikluar dhe lëkurë të qëndrueshme në zonën e thembrës. Shtresa e butë mbulon kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe cilësi ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, përfshirë gome të ricikluar Nike Grind.
Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Tabani i gomës

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Masa Masa EU Masa në cm
  12C 29.5
  3Y 35
  11C 28
  12"C 30
  1Y 32
  13C 31
  1"Y 33
  2"Y 34
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë