Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Nike Downshifter 12
Kodi i artikullit: DD9294-100
Nike

Nike Downshifter 12

Kodi i artikullit: DD9294-100
Dilni dhe vraponi me sigurinë dhe lehtësinë më të madhe me atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe stabiliteti që ofrojnë, të kombinuara me një ndjenjë lehtësie, lejojnë një kalim të lehtë nga trajnimi në kohën e lirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore, siguron ajrosje optimale aty ku është e nevojshme. Lidhëset ndihmojnë në përshtatjen dhe sigurinë e nevojshme të këmbëve. Shkuma super e butë në shtresën e mesme e bën çdo hap më të rehatshëm dhe siguron mbështetje superiore, ndërsa lartësia e këtyre atleteve do të thotë një ndjesi më të butë ndërsa vraponi. Atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12 janë përbërë nga të paktën 20% përmbajtje të ricikluar. Tabani i gomës siguron kapje të shkëlqyer dhe kështu i mban këmbët tuaja të sigurta dhe me stabilitet të përsosur në kontakt me tokën. Vishini këto atlete vrapimi Nike dhe filloni të thyeni rekorde personale.Specifikimi: Atlete vrapimi për femra Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë Shtresa e mesme me shkumë Logo Nike Taban gome.
9.600 LEK
9.600 LEK
6.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 36
 • 39
 • 37.5
 • 38
 • 40
 • 36.5
 • 38.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Dilni dhe vraponi me sigurinë dhe lehtësinë më të madhe me atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe stabiliteti që ofrojnë, të kombinuara me një ndjenjë lehtësie, lejojnë një kalim të lehtë nga trajnimi në kohën e lirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore, siguron ajrosje optimale aty ku është e nevojshme. Lidhëset ndihmojnë në përshtatjen dhe sigurinë e nevojshme të këmbëve. Shkuma super e butë në shtresën e mesme e bën çdo hap më të rehatshëm dhe siguron mbështetje superiore, ndërsa lartësia e këtyre atleteve do të thotë një ndjesi më të butë ndërsa vraponi. Atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12 janë përbërë nga të paktën 20% përmbajtje të ricikluar. Tabani i gomës siguron kapje të shkëlqyer dhe kështu i mban këmbët tuaja të sigurta dhe me stabilitet të përsosur në kontakt me tokën. Vishini këto atlete vrapimi Nike dhe filloni të thyeni rekorde personale.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shtresa e mesme me shkumë
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HJ6655-900
  Çmimi 24.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ7765-100
  Çmimi 13.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ7765-001
  Çmimi 13.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete FD6476-007
  Çmimi 9.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Downshifter 12
  Atlete
  Nike Downshifter 12