në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DD9293-400)
NIKE

NIKE Atlete Downshifter 12

Çmimi i mëparshëm
10.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.100 LEK
Çmimi me zbritje
8.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 13 47.5 31
 • 11 45 29
 • 12 46 30
 • 9.5 43 27.5
 • 9 42.5 27
 • 10 44 28
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8.5 42 26.5
 • 8 41 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Përshkoni akoma edhe më shumë kilometra në atletet e vrapimit për meshkuj Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe qëndrueshmëria që ato ofrojnë, e kombinuar me një ndjenjë butësie, mundëson një stërvitje akoma më të mirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore, siguron ajrosje aty ku është e nevojshme. Shiriti për fiksimin e pjesës së mesme të këmbës, së bashku me lidhëset, sigurojnë këmbën tuaj. Shtresa e butë në tabanin e mesëm e bën çdo hap më të butë, ndërsa lartësia e këtyre atleteve sjell komoditet më të lartë për ju. Atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12 janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar ndaj peshës. Specifikimi: Profil klasik Pjesa e sipërme rrjetë Tabani gome .
Detaje

Përshkoni akoma edhe më shumë kilometra në atletet e vrapimit për meshkuj Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe qëndrueshmëria që ato ofrojnë, e kombinuar me një ndjenjë butësie, mundëson një stërvitje akoma më të mirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore, siguron ajrosje aty ku është e nevojshme. Shiriti për fiksimin e pjesës së mesme të këmbës, së bashku me lidhëset, sigurojnë këmbën tuaj. Shtresa e butë në tabanin e mesëm e bën çdo hap më të butë, ndërsa lartësia e këtyre atleteve sjell komoditet më të lartë për ju. Atletet e vrapimit për femra Nike Downshifter 12 janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar ndaj peshës.
Specifikimi:

 • Profil klasik
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Tabani gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
13 47.5 31
11 45 29
12 46 30
9" 43 27.5
9 42.5 27
10 44 28
7" 40.5 25.5
8" 42 26.5
8 41 26
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:8
Atlete DD9293-008
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DH4071-302
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:8
Atlete DD9293-101
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë