në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

HOKA Produkte Clifton 8 Wide
HOKA Produkte Clifton 8 Wide
HOKA Produkte Clifton 8 Wide
HOKA Produkte Clifton 8 Wide
HOKA Produkte Clifton 8 Wide
HOKA Produkte Clifton 8 Wide
HOKA Produkte Clifton 8 Wide
HOKA Produkte Clifton 8 Wide
HOKA Produkte Clifton 8 Wide
HOKA Produkte Clifton 8 Wide
HOKA Produkte Clifton 8 Wide
HOKA Produkte Clifton 8 Wide
HOKA Produkte Clifton 8 Wide
HOKA Produkte Clifton 8 Wide
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(1121374-BWHT)
HOKA

HOKA Produkte Clifton 8 Wide

 • 45 1/3
  45 1/3
 • 42
  42
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  44
 • 41 1/3
  41 1/3
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Dizajni më i freskët dhe një hap edhe më i butë vjen nga koleksioni ikonik Hoka me atletet e vrapimit për meshkuj HOKA One Clifton 8 Wide. Bazuar në gjeometrinë që lansoi modelin Clifton në pistë dhe ua prezantoi të gjithë fansave të vrapimit, Clifton 8 është rifreskuar me një shtresë të re, shumë të lehtë në pjesën e mesme, e cila praktikisht zbutet nën këmbë. 15% më i lehtë se gjenerata e mëparshme, dizajni i modelit të ri është i përbërë me rrjetë për ajrosje. Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Me lidhëse Pronimi: neutral Pjesa e sipërme: materiale rrjetë Teknologjia Meta Rocker .
Detaje

Dizajni më i freskët dhe një hap edhe më i butë vjen nga koleksioni ikonik Hoka me atletet e vrapimit për meshkuj HOKA One Clifton 8 Wide. Bazuar në gjeometrinë që lansoi modelin Clifton në pistë dhe ua prezantoi të gjithë fansave të vrapimit, Clifton 8 është rifreskuar me një shtresë të re, shumë të lehtë në pjesën e mesme, e cila praktikisht zbutet nën këmbë. 15% më i lehtë se gjenerata e mëparshme, dizajni i modelit të ri është i përbërë me rrjetë për ajrosje.
Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Me lidhëse
 • Pronimi: neutral
 • Pjesa e sipërme: materiale rrjetë
 • Teknologjia Meta Rocker

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Marka HOKA
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1127895-CSAA
  20.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  22.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1123163-BLRK
  18.800 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  20.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1127895-BBDGB
  20.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  22.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1110496-OSFS
  17.900 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  19.900 LEK
  Ndihmë