në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete EQ19 Run
adidas Atlete EQ19 Run
adidas Atlete EQ19 Run
adidas Atlete EQ19 Run
adidas Atlete EQ19 Run
adidas Atlete EQ19 Run
adidas Atlete EQ19 Run
adidas Atlete EQ19 Run
adidas Atlete EQ19 Run
adidas Atlete EQ19 Run
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GY4719)
adidas

adidas Atlete EQ19 Run

Çmimi i mëparshëm
10.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.200 LEK
Çmimi me zbritje
8.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9 43 1/3 26.7
  • 10- 45 1/3 28
  • 11 46 28.4
  • 12 47 1/3 29.3
  • 8 42 25.9
  • 9- 44 27.1
  • 7 40 2/3 25
  • 7- 41 1/3 25.5
  • 8- 42 2/3 26.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
12 47 1/3 29.3
8 42 25.9
9- 44 27.1
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8- 42 2/3 26.3
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW4138
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW4151
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW4154
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Ndihmë