në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM0829-003)
NIKE

NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5

Çmimi i mëparshëm
12.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.400 LEK
Çmimi me zbritje
9.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10 44 28
 • 8 41 26
 • 11 45 29
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8.5 42 26.5
 • 9.5 43 27.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Max Alpha Trainer 5 janë atlete stërvitore për meshkuj që mund të vishen edhe jashtë aktiviteteve sportive. Këto atlete për meshkuj rrisin nivelin e stërvitjes dhe cilësisë. Ato sjellin rehati të përsosur dhe elegancë sportive. Baza e gjerë dhe e sheshtë ju jep stabilitet dhe kapje të përmirësuar për të gjitha llojet e ushtrimeve të rënda, pa ndikuat në stilin tuaj. Njësia Air Max në thembër është projektuar fillimisht për të ofruar komoditetin që ju nevojitet, dhe shtresa rreth kyçit të këmbës shton rehati dhe mbron kyçin e këmbës nga lëndimi. Rrjeta e qëndrueshme në pjesën e sipërme siguron ajrosje të shkëlqyer. Një shollë e mesme me shtresë që shtrihet në të gjithë gjatësinë e atletes shton stabilitetin dhe siguron mbrojtje të shkëlqyeshme. Skeda e tërheqjes së thembrës e bën të lehtë veshjen dhe heqjen. Tabani prej gome fleksibël në pjesën e përparme siguron kapje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet dhe i bën këto atlete të qëndrueshme.Specifikimi: Atlete stërvitore për meshkuj Njësia Air Max Rrjetë e qëndrueshme Shollë e jashtme gome .
Detaje

Nike Air Max Alpha Trainer 5 janë atlete stërvitore për meshkuj që mund të vishen edhe jashtë aktiviteteve sportive. Këto atlete për meshkuj rrisin nivelin e stërvitjes dhe cilësisë. Ato sjellin rehati të përsosur dhe elegancë sportive. Baza e gjerë dhe e sheshtë ju jep stabilitet dhe kapje të përmirësuar për të gjitha llojet e ushtrimeve të rënda, pa ndikuat në stilin tuaj. Njësia Air Max në thembër është projektuar fillimisht për të ofruar komoditetin që ju nevojitet, dhe shtresa rreth kyçit të këmbës shton rehati dhe mbron kyçin e këmbës nga lëndimi. Rrjeta e qëndrueshme në pjesën e sipërme siguron ajrosje të shkëlqyer. Një shollë e mesme me shtresë që shtrihet në të gjithë gjatësinë e atletes shton stabilitetin dhe siguron mbrojtje të shkëlqyeshme. Skeda e tërheqjes së thembrës e bën të lehtë veshjen dhe heqjen. Tabani prej gome fleksibël në pjesën e përparme siguron kapje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet dhe i bën këto atlete të qëndrueshme.
Specifikimi:

 • Atlete stërvitore për meshkuj
 • Njësia Air Max
 • Rrjetë e qëndrueshme
 • Shollë e jashtme gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Masa Masa EU Masa në cm
  10 44 28
  8 41 26
  11 45 29
  7" 40.5 25.5
  8" 42 26.5
  9" 43 27.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DM0829-101
  9.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  12.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete 415445-101
  9.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete 415445-100
  9.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DJ1196-002
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.300 LEK
  Ndihmë