Produkte BREAKNET
Produkte BREAKNET
Produkte BREAKNET
Produkte BREAKNET
Produkte BREAKNET
Produkte BREAKNET
Produkte BREAKNET
Produkte BREAKNET
Produkte BREAKNET
Produkte BREAKNET
Kodi i artikullit: GY9586

Produkte BREAKNET

Kodi i artikullit: GY9586
Kodi i prodhuesit: LIY14
Atletet për meshkuj adidas BREAKNET, të frymëzuara nga tenisi, kombinojnë modelet më të mira të së shkuarës dhe të tashmes. Sillni atmosferë vintage në veshjet tuaja me këto atlete. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike e qëndrueshme ofron përshtatje dhe ndjesi superiore. Sholla EVA ofron rehati të njohur. Tabani prej gome dhe vijat dalluese të adidas në kombinime ngjyrash retro plotësojnë pamjen vintage.Specifikimi: Lidhëse Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Shtresa EVA Sholla prej gome.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet për meshkuj adidas BREAKNET, të frymëzuara nga tenisi, kombinojnë modelet më të mira të së shkuarës dhe të tashmes. Sillni atmosferë vintage në veshjet tuaja me këto atlete. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike e qëndrueshme ofron përshtatje dhe ndjesi superiore. Sholla EVA ofron rehati të njohur. Tabani prej gome dhe vijat dalluese të adidas në kombinime ngjyrash retro plotësojnë pamjen vintage.
Specifikimi:

 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Shtresa EVA
 • Sholla prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Produkte BREAKNET
  Produkte
  Produkte BREAKNET