në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
adidas Atlete BREAKNET
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GY9586)
adidas

adidas Atlete BREAKNET

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 9 43 1/3 26.7
 • 7 40 2/3 25
 • 9- 44 27.1
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 10- 45 1/3 28
 • 8 42 25.9
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj adidas BREAKNET, të frymëzuara nga tenisi, kombinojnë modelet më të mira të së shkuarës dhe të tashmes. Sillni atmosferë vintage në veshjet tuaja me këto atlete. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike e qëndrueshme ofron përshtatje dhe ndjesi superiore. Sholla EVA ofron rehati të njohur. Tabani prej gome dhe vijat dalluese të adidas në kombinime ngjyrash retro plotësojnë pamjen vintage.Specifikimi: Lidhëse Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Shtresa EVA Sholla prej gome.
Detaje

Atletet për meshkuj adidas BREAKNET, të frymëzuara nga tenisi, kombinojnë modelet më të mira të së shkuarës dhe të tashmes. Sillni atmosferë vintage në veshjet tuaja me këto atlete. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike e qëndrueshme ofron përshtatje dhe ndjesi superiore. Sholla EVA ofron rehati të njohur. Tabani prej gome dhe vijat dalluese të adidas në kombinime ngjyrash retro plotësojnë pamjen vintage.
Specifikimi:

 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Shtresa EVA
 • Sholla prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Masa Masa EU Masa në cm
  7- 41 1/3 25.5
  9 43 1/3 26.7
  7 40 2/3 25
  9- 44 27.1
  8- 42 2/3 26.3
  10- 45 1/3 28
  8 42 25.9
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GY4727
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GX6766
  9.300 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GX1746
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GX1745
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.200 LEK
  Ndihmë