në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete ZoomX Zegama
NIKE Atlete ZoomX Zegama
NIKE Atlete ZoomX Zegama
NIKE Atlete ZoomX Zegama
NIKE Atlete ZoomX Zegama
NIKE Atlete ZoomX Zegama
NIKE Atlete ZoomX Zegama
NIKE Atlete ZoomX Zegama
NIKE Atlete ZoomX Zegama
NIKE Atlete ZoomX Zegama
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DH0623-002)
NIKE

NIKE Atlete ZoomX Zegama

Çmimi i mëparshëm
24.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
24.800 LEK
Çmimi me zbritje
12.400 LEK
Shuma e kursyer: 12.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 42
 • 43
 • 44.5
 • 42.5
 • 41
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Përballuni me terrenet më të vështira me atletet e vrapimit për meshkuj Nike ZoomX Zega. Të dizenjuara me kapje dhe qëndrueshmëri më të madhe, ato ndihmojnë në zbutjen e hapit dhe ju mbrojnë nga goditjet, kështu që ju mund të vazhdoni të ngjiteni edhe kur terreni bëhet akoma më i vështirë. Pjesa e sipërme rrjetë siguron ajrosje optimale ndërsa ndërtimi i i brendshëm i thembrës siguron stabilitet në të gjitha variacionet e pistës. Pjesa e mesme e lehtë Nike Zoom X është sublime, ju sjell më shumë mbrojtje gjatë stërvitjeve më intensive të vrapimit. Specifikimi: Pjesa e sipërme rrjetë Nike Zoom X Taban gome.
Detaje

Përballuni me terrenet më të vështira me atletet e vrapimit për meshkuj Nike ZoomX Zega. Të dizenjuara me kapje dhe qëndrueshmëri më të madhe, ato ndihmojnë në zbutjen e hapit dhe ju mbrojnë nga goditjet, kështu që ju mund të vazhdoni të ngjiteni edhe kur terreni bëhet akoma më i vështirë. Pjesa e sipërme rrjetë siguron ajrosje optimale ndërsa ndërtimi i i brendshëm i thembrës siguron stabilitet në të gjitha variacionet e pistës. Pjesa e mesme e lehtë Nike Zoom X është sublime, ju sjell më shumë mbrojtje gjatë stërvitjeve më intensive të vrapimit.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Nike Zoom X
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë