në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM1124-002)
NIKE

NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4

Çmimi i mëparshëm
15.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
15.500 LEK
Çmimi me zbritje
10.900 LEK
Shuma e kursyer: 4.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 45
 • 41
 • 42
 • 40.5
 • 42.5
 • 44
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ngrijeni lojën tuaj në një nivel tjetër me atletet e basketbollit për meshkuj Nike Air Max Impact 4. Të mbushura me një njësi Air Max të dukshme, të testuar me presion në thembër, ato ju lejojnë të kërceni dhe të uleni rehat në tokë. Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim është me ajrosje dhe rezistente ndaj konsumit. Një shtresë moderne e jashtme prej gome ofron kapje, qëndrueshmëri dhe një stil të trashëgimisë sportive. Specifikimi: Lace-up Pjesa e sipërme rrjetë Teknologji Air Max Shollë gome.
Detaje

Ngrijeni lojën tuaj në një nivel tjetër me atletet e basketbollit për meshkuj Nike Air Max Impact 4. Të mbushura me një njësi Air Max të dukshme, të testuar me presion në thembër, ato ju lejojnë të kërceni dhe të uleni rehat në tokë. Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim është me ajrosje dhe rezistente ndaj konsumit. Një shtresë moderne e jashtme prej gome ofron kapje, qëndrueshmëri dhe një stil të trashëgimisë sportive.
Specifikimi:

 • Lace-up
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Teknologji Air Max
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Basketboll
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë