në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM1124-002)
NIKE

NIKE Atlete AIR MAX IMPACT 4

Çmimi i mëparshëm
15.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
15.500 LEK
Çmimi me zbritje
14.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 45
 • 41
 • 42
 • 40.5
 • 42.5
 • 44
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ngrijeni lojën tuaj në një nivel tjetër me atletet e basketbollit për meshkuj Nike Air Max Impact 4. Të mbushura me një njësi Air Max të dukshme, të testuar me presion në thembër, ato ju lejojnë të kërceni dhe të uleni rehat në tokë. Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim është me ajrosje dhe rezistente ndaj konsumit. Një shtresë moderne e jashtme prej gome ofron kapje, qëndrueshmëri dhe një stil të trashëgimisë sportive. Specifikimi: Lace-up Pjesa e sipërme rrjetë Teknologji Air Max Shollë gome.
Detaje

Ngrijeni lojën tuaj në një nivel tjetër me atletet e basketbollit për meshkuj Nike Air Max Impact 4. Të mbushura me një njësi Air Max të dukshme, të testuar me presion në thembër, ato ju lejojnë të kërceni dhe të uleni rehat në tokë. Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim është me ajrosje dhe rezistente ndaj konsumit. Një shtresë moderne e jashtme prej gome ofron kapje, qëndrueshmëri dhe një stil të trashëgimisë sportive.
Specifikimi:

 • Lace-up
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Teknologji Air Max
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Basketboll
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DD9535-006
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DV1193-600
  30.800 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  34.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DN3687-061
  18.100 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  20.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DM1124-006
  14.000 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  15.500 LEK
  Ndihmë