në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 2
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DH5425-400)
NIKE

NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 2

Çmimi i mëparshëm
27.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
27.900 LEK
Çmimi me zbritje
22.300 LEK
Shuma e kursyer: 5.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9.5 43 27.5
 • 8.5 42 26.5
 • 10 44 28
 • 11 45 29
 • 8 41 26
 • 9 42.5 27
 • 7.5 40.5 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Tejkaloni kufijtë tuaj të vrapimit me atletet për vrapim për meshkuj Nike ZoomX Invincible Run Flyknit 2. Ata do t'ju ndihmojnë të vazhdoni duke ju ofruar vazhdimisht një ndjenjë tepër të butë. Ne i kemi dizenjuar këto atlete për t'ju dhënë shumë mbështetje dhe një nivel të lartë mbështetjeje për t'ju mbajtur të ndiheni të sigurt. 3 komponentë Flyknit vendosen në pjesë të ndryshme të atleteve. Pjesa e sipërme është e butë dhe krijon një ndjenjë veçanërisht të sigurt. Dhe së fundi, pjesa rreth thembra është përbërë me përforcim për siguri dhe rehati shtesë. Rezultati i përgjithshëm është një pjesë e sipërme që i mban këmbët tuaja të rehatshme dhe të sigurta sa herë që hidhni hapat tuaj. Sholla më e lartë jep një ndjesi edhe më të butë, ndërsa zona më e gjerë në pjesën e përparme të këmbës ofron më shumë stabilitet. Shtresa Nike ZoomX është amortizuese dhe e lehtë, duke ju dhënë siguri në çdo hap. Kjo shtresë ju siguron mbështetje në tre faza të hapit të vrapimit. Ju jep fleksibilitet kur këmba juaj ngrihet nga toka, një ndjesi rehatie kur këmba juaj lëviz përpara dhe butësi kur këmba bie në tokë. Sholla Waffle është krijuar duke përdorur eksperiencën e vrapuesve për t'ju dhënë një kontroll të mirë aty ku ju nevojitet më shumë. Ky informacion ndikoi edhe në dizajnin e atleteve dhe pamjen përfundimtare të tyre. Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Lace Up Shtresë ZoomX Pjesa e sipërme me Flyknit Taban waffle.
Detaje

Tejkaloni kufijtë tuaj të vrapimit me atletet për vrapim për meshkuj Nike ZoomX Invincible Run Flyknit 2. Ata do t'ju ndihmojnë të vazhdoni duke ju ofruar vazhdimisht një ndjenjë tepër të butë. Ne i kemi dizenjuar këto atlete për t'ju dhënë shumë mbështetje dhe një nivel të lartë mbështetjeje për t'ju mbajtur të ndiheni të sigurt. 3 komponentë Flyknit vendosen në pjesë të ndryshme të atleteve. Pjesa e sipërme është e butë dhe krijon një ndjenjë veçanërisht të sigurt. Dhe së fundi, pjesa rreth thembra është përbërë me përforcim për siguri dhe rehati shtesë. Rezultati i përgjithshëm është një pjesë e sipërme që i mban këmbët tuaja të rehatshme dhe të sigurta sa herë që hidhni hapat tuaj. Sholla më e lartë jep një ndjesi edhe më të butë, ndërsa zona më e gjerë në pjesën e përparme të këmbës ofron më shumë stabilitet. Shtresa Nike ZoomX është amortizuese dhe e lehtë, duke ju dhënë siguri në çdo hap. Kjo shtresë ju siguron mbështetje në tre faza të hapit të vrapimit. Ju jep fleksibilitet kur këmba juaj ngrihet nga toka, një ndjesi rehatie kur këmba juaj lëviz përpara dhe butësi kur këmba bie në tokë. Sholla Waffle është krijuar duke përdorur eksperiencën e vrapuesve për t'ju dhënë një kontroll të mirë aty ku ju nevojitet më shumë. Ky informacion ndikoi edhe në dizajnin e atleteve dhe pamjen përfundimtare të tyre.
Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Lace Up
 • Shtresë ZoomX
 • Pjesa e sipërme me Flyknit
 • Taban waffle

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  9" 43 27.5
  8" 42 26.5
  10 44 28
  11 45 29
  8 41 26
  9 42.5 27
  7" 40.5 25.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8
  Atlete DD9293-008
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DH4071-302
  14.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8
  Atlete DD9293-101
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DC9413-006
  11.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.900 LEK
  Ndihmë