në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Waffle Debut
NIKE Atlete Waffle Debut
NIKE Atlete Waffle Debut
NIKE Atlete Waffle Debut
NIKE Atlete Waffle Debut
NIKE Atlete Waffle Debut
NIKE Atlete Waffle Debut
NIKE Atlete Waffle Debut
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DH9522-002)
NIKE

NIKE Atlete Waffle Debut

Çmimi i mëparshëm
10.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.800 LEK
Çmimi me zbritje
8.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 42.5 27
 • 11 45 29
 • 8.5 42 26.5
 • 8 41 26
 • 7.5 40.5 25.5
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Waffle Debut janë atlete për meshkuj që kombinojnë stilin retro dhe detajet moderne. Pamja e tyre të kujton stilin e njohur retro me një taban të mesëm të modernizuar që duket jashtëzakonisht i butë. Pjesa e sipërme e butë prej kamoshi mbështjell këmbën tuaj dhe ofron një kapje të shkëlqyer dhe rehati superiore. Logoja Swoosh tregon qartë angazhimin tuaj sportiv dhe cilës markë i besoni më shumë. Tabani WAFFLE prej gome të qëndrueshme, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron jetëgjatësinë e këtyre atleteve Nike. Zgjidhni atletet për meshkuj Nike Waffle Debut dhe shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin e tyre tërheqës.Specifikimet: Atlete për meshkuj Swoosh logo Shollë WAFFLE.
Detaje

Nike Waffle Debut janë atlete për meshkuj që kombinojnë stilin retro dhe detajet moderne. Pamja e tyre të kujton stilin e njohur retro me një taban të mesëm të modernizuar që duket jashtëzakonisht i butë. Pjesa e sipërme e butë prej kamoshi mbështjell këmbën tuaj dhe ofron një kapje të shkëlqyer dhe rehati superiore. Logoja Swoosh tregon qartë angazhimin tuaj sportiv dhe cilës markë i besoni më shumë. Tabani WAFFLE prej gome të qëndrueshme, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron jetëgjatësinë e këtyre atleteve Nike. Zgjidhni atletet për meshkuj Nike Waffle Debut dhe shijoni rehatinë gjatë gjithë ditës dhe dizajnin e tyre tërheqës.
Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Swoosh logo
 • Shollë WAFFLE

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Masa Masa EU Masa në cm
  9 42.5 27
  11 45 29
  8" 42 26.5
  8 41 26
  7" 40.5 25.5
  9" 43 27.5
  10 44 28
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DM9537-004
  12.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DQ3959-001
  14.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CW2649-001
  15.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  19.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CW4555-003
  11.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.900 LEK
  Ndihmë