në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete COURT VISION ALTA
NIKE Atlete COURT VISION ALTA
NIKE Atlete COURT VISION ALTA
NIKE Atlete COURT VISION ALTA
NIKE Atlete COURT VISION ALTA
NIKE Atlete COURT VISION ALTA
NIKE Atlete COURT VISION ALTA
NIKE Atlete COURT VISION ALTA
NIKE Atlete COURT VISION ALTA
NIKE Atlete COURT VISION ALTA
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(DM0113-101)
NIKE

NIKE Atlete COURT VISION ALTA

Çmimi i mëparshëm
13.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.200 LEK
Çmimi me zbritje
10.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7 38 24
 • 6.5 37.5 23.5
 • 8.5 40 25.5
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 8 39 25
 • 7.5 38.5 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Vision Alta janë atlete për femra me dizajn kulti dhe detaje moderne. Pjesa e sipërme prej lëkure ofron rehati dhe qëndrueshmëri, ndërsa perforcimet në gishta ofrojnë ajrosje më të mirë dhe kështu mbajnë këmbët tuaja të freskëta. Sholla e mesme më e ngritur jep rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. Tabani i përforcuar është jashtëzakonisht i butë dhe ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme dhe gjithashtu ofron një pamje moderne. Tabani prej gome, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron jetëgjatësinë e këtyre atleteve. Vishni këto atlete moderne të stilit sportive, perfekte për t'u kombinuar me çdo veshje dhe nisni ditën tuaj aktive.Specifikimi: Atlete për femra Pjesa e sipërme prej lëkure Tabani prej gome.
Detaje

Nike Court Vision Alta janë atlete për femra me dizajn kulti dhe detaje moderne. Pjesa e sipërme prej lëkure ofron rehati dhe qëndrueshmëri, ndërsa perforcimet në gishta ofrojnë ajrosje më të mirë dhe kështu mbajnë këmbët tuaja të freskëta. Sholla e mesme më e ngritur jep rehati të përsosur dhe lehtësi lëvizjeje. Tabani i përforcuar është jashtëzakonisht i butë dhe ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme dhe gjithashtu ofron një pamje moderne. Tabani prej gome, përveç kapjes së shkëlqyer, siguron jetëgjatësinë e këtyre atleteve. Vishni këto atlete moderne të stilit sportive, perfekte për t'u kombinuar me çdo veshje dhe nisni ditën tuaj aktive.
Specifikimi:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Tabani prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  7 38 24
  6" 37.5 23.5
  8" 40 25.5
  5" 36 22.5
  6 36.5 23
  8 39 25
  7" 38.5 24.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DM9538-102
  12.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DM9538-001
  12.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  15.500 LEK
  Ndihmë