në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte Downshifter 12
NIKE Produkte Downshifter 12
NIKE Produkte Downshifter 12
NIKE Produkte Downshifter 12
NIKE Produkte Downshifter 12
NIKE Produkte Downshifter 12
NIKE Produkte Downshifter 12
NIKE Produkte Downshifter 12
NIKE Produkte Downshifter 12
NIKE Produkte Downshifter 12
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DD9293-101)
NIKE

NIKE Produkte Downshifter 12

 • 40.5
 • 41
 • 43
 • 44
 • 45
 • 42.5
 • 42
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Dilni në pistë me atletet për vrapim për meshkuj Nike Downshifter 12. Ato janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar dhe ju sjellin mbështetje, kapje të mirë dhe stabilitet me një ndjesi të lehtë dhe një kalim të lehtë nga stërvitja në shëtitjen me miqtë në qytet. Rrjeta në të gjithë pjesën e sipërme ofron një ndjesi të lehtë dhe ajrosje. Kjo rrjetë, sipas udhëzimeve të vrapuesve, vendoset në zonat kryesore, duke ju dhënë freski aty ku keni më shumë nevojë. Ndjeni stabilitetin e siguruar nga shiriti i kapjes në pjesën e mesme të këmbës. Së bashku me lidhëset, ajo e mban këmbën tuaj më fort në vend dhe të sigurtë. Shtresa super e butë në pjesën e mesit mbron këmbën tuaj me çdo hap. Vishni atletet për meshkuj Nike Downshifter 12 dhe filloni aventurat tuaja. Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë Taban gome.
Detaje

Dilni në pistë me atletet për vrapim për meshkuj Nike Downshifter 12. Ato janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar dhe ju sjellin mbështetje, kapje të mirë dhe stabilitet me një ndjesi të lehtë dhe një kalim të lehtë nga stërvitja në shëtitjen me miqtë në qytet. Rrjeta në të gjithë pjesën e sipërme ofron një ndjesi të lehtë dhe ajrosje. Kjo rrjetë, sipas udhëzimeve të vrapuesve, vendoset në zonat kryesore, duke ju dhënë freski aty ku keni më shumë nevojë. Ndjeni stabilitetin e siguruar nga shiriti i kapjes në pjesën e mesme të këmbës. Së bashku me lidhëset, ajo e mban këmbën tuaj më fort në vend dhe të sigurtë. Shtresa super e butë në pjesën e mesit mbron këmbën tuaj me çdo hap. Vishni atletet për meshkuj Nike Downshifter 12 dhe filloni aventurat tuaja.
Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë