në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DD9293-101)
NIKE

NIKE Atlete Downshifter 12

Çmimi i mëparshëm
10.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.100 LEK
Çmimi me zbritje
8.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 11 45 29
 • 9 42.5 27
 • 8.5 42 26.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dilni në pistë me atletet për vrapim për meshkuj Nike Downshifter 12. Ato janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar dhe ju sjellin mbështetje, kapje të mirë dhe stabilitet me një ndjesi të lehtë dhe një kalim të lehtë nga stërvitja në shëtitjen me miqtë në qytet. Rrjeta në të gjithë pjesën e sipërme ofron një ndjesi të lehtë dhe ajrosje. Kjo rrjetë, sipas udhëzimeve të vrapuesve, vendoset në zonat kryesore, duke ju dhënë freski aty ku keni më shumë nevojë. Ndjeni stabilitetin e siguruar nga shiriti i kapjes në pjesën e mesme të këmbës. Së bashku me lidhëset, ajo e mban këmbën tuaj më fort në vend dhe të sigurtë. Shtresa super e butë në pjesën e mesit mbron këmbën tuaj me çdo hap. Vishni atletet për meshkuj Nike Downshifter 12 dhe filloni aventurat tuaja. Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë Taban gome.
Detaje

Dilni në pistë me atletet për vrapim për meshkuj Nike Downshifter 12. Ato janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar dhe ju sjellin mbështetje, kapje të mirë dhe stabilitet me një ndjesi të lehtë dhe një kalim të lehtë nga stërvitja në shëtitjen me miqtë në qytet. Rrjeta në të gjithë pjesën e sipërme ofron një ndjesi të lehtë dhe ajrosje. Kjo rrjetë, sipas udhëzimeve të vrapuesve, vendoset në zonat kryesore, duke ju dhënë freski aty ku keni më shumë nevojë. Ndjeni stabilitetin e siguruar nga shiriti i kapjes në pjesën e mesme të këmbës. Së bashku me lidhëset, ajo e mban këmbën tuaj më fort në vend dhe të sigurtë. Shtresa super e butë në pjesën e mesit mbron këmbën tuaj me çdo hap. Vishni atletet për meshkuj Nike Downshifter 12 dhe filloni aventurat tuaja.
Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  7" 40.5 25.5
  8 41 26
  9" 43 27.5
  10 44 28
  11 45 29
  9 42.5 27
  8" 42 26.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:8
  Atlete DD9293-008
  8.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DH4071-302
  14.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DC9413-006
  11.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.900 LEK
  Ndihmë