në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Air Zoom Crossover
NIKE Atlete Air Zoom Crossover
NIKE Atlete Air Zoom Crossover
NIKE Atlete Air Zoom Crossover
NIKE Atlete Air Zoom Crossover
NIKE Atlete Air Zoom Crossover
NIKE Atlete Air Zoom Crossover
NIKE Atlete Air Zoom Crossover
NIKE Atlete Air Zoom Crossover
NIKE Atlete Air Zoom Crossover
Kodi i artikullit:
(DC5216-103)
NIKE

NIKE Atlete Air Zoom Crossover

Çmimi i mëparshëm
13.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6Y 38.5
 • 5Y 37.5
 • 4.5Y 36.5
 • 5.5Y 38
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Zoom Crossover janë atlete basketbolli për fëmijë që janë gati të ndryshojnë të ardhmen e lojës. Falë njësisë Zoom Air, ju thjesht mund “të fluturoni” në to, të kërceni më shumë, të shënoni pikë më shumë. Grafika dhe dizajni janë të lidhura me koleksionin e famshëm Swoosh Fly të Nike, i krijuar për veshjet e basketbollit për femra. Në to mund të ndryshoni lehtësisht drejtimin e lëvizjes ose të ndaloni shumë shpejt, sepse këto atlete ju lejojnë stabilitet, rehati dhe përshpejtim. Sholla e gomës siguron mbështetje të këmbës dhe kapje të shkëlqyer në sipërfaqe. Pjesa e sipërme e tekstilit të endur imët është projektuar për të "mbështjellur" këmbën dhe për të ofruar më shumë rehati, duke reduktuar kështu mundësinë e lëndimeve. Qarkullimi i ajrit është i vazhdueshëm, dhe ndjenja e rehatisë dhe e thatë e këmbëve është konstante. Zona e kyçit të këmbës ofron mbështetje dhe siguri të shkëlqyer gjatë lojës.Specifikimi: Materiali i sipërm që ajroset Shollë gome Mbrojtje e kyçeve Profili klasik.
Detaje

Nike Air Zoom Crossover janë atlete basketbolli për fëmijë që janë gati të ndryshojnë të ardhmen e lojës. Falë njësisë Zoom Air, ju thjesht mund “të fluturoni” në to, të kërceni më shumë, të shënoni pikë më shumë. Grafika dhe dizajni janë të lidhura me koleksionin e famshëm Swoosh Fly të Nike, i krijuar për veshjet e basketbollit për femra. Në to mund të ndryshoni lehtësisht drejtimin e lëvizjes ose të ndaloni shumë shpejt, sepse këto atlete ju lejojnë stabilitet, rehati dhe përshpejtim. Sholla e gomës siguron mbështetje të këmbës dhe kapje të shkëlqyer në sipërfaqe. Pjesa e sipërme e tekstilit të endur imët është projektuar për të "mbështjellur" këmbën dhe për të ofruar më shumë rehati, duke reduktuar kështu mundësinë e lëndimeve. Qarkullimi i ajrit është i vazhdueshëm, dhe ndjenja e rehatisë dhe e thatë e këmbëve është konstante. Zona e kyçit të këmbës ofron mbështetje dhe siguri të shkëlqyer gjatë lojës.
Specifikimi:

 • Materiali i sipërm që ajroset
 • Shollë gome
 • Mbrojtje e kyçeve
 • Profili klasik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijët
  Masa Masa EU Masa në cm
  6Y 38.5
  5Y 37.5
  4"Y 36.5
  5"Y 38
  6"Y 39
  7Y 40
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë