në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Court Vision
NIKE Atlete Court Vision
NIKE Atlete Court Vision
NIKE Atlete Court Vision
NIKE Atlete Court Vision
NIKE Atlete Court Vision
NIKE Atlete Court Vision
NIKE Atlete Court Vision
NIKE Atlete Court Vision
NIKE Atlete Court Vision
NIKE Atlete Court Vision
NIKE Atlete Court Vision
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DR7882-700)
NIKE

NIKE Atlete Court Vision

Çmimi i mëparshëm
13.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.900 LEK
Çmimi me zbritje
12.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8.5 42 26.5
 • 10 44 28
 • 11 45 29
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 8 41 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Vision janë atlete me qafë për meshkuj me një model të përmirësuar të tabanit dhe material të qëndrueshëm. Atletet e viteve '80 tani ju lejojnë të përhapni atmosferën e basketbollit edhe gjatë ditëve të dimrit. Kombinimi i materialit të qëndrueshëm dhe të butë do t'ju ofrojë rehati dhe ngrohtësi shumë të nevojshme gjatë temperaturave të ulëta. Sholla e gomës me një model të përmirësuar ju siguron një hap të sigurt pa rrëshqitje. Detajet metalike në lidhëse sjellin një stil urban dhe modern. Specifikimi: Atlete për meshkuj Taban prej gome.
Detaje

Nike Court Vision janë atlete me qafë për meshkuj me një model të përmirësuar të tabanit dhe material të qëndrueshëm. Atletet e viteve '80 tani ju lejojnë të përhapni atmosferën e basketbollit edhe gjatë ditëve të dimrit. Kombinimi i materialit të qëndrueshëm dhe të butë do t'ju ofrojë rehati dhe ngrohtësi shumë të nevojshme gjatë temperaturave të ulëta. Sholla e gomës me një model të përmirësuar ju siguron një hap të sigurt pa rrëshqitje. Detajet metalike në lidhëse sjellin një stil urban dhe modern.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Masa Masa EU Masa në cm
  7" 40.5 25.5
  8" 42 26.5
  10 44 28
  11 45 29
  9 42.5 27
  9" 43 27.5
  8 41 26
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete CU4826-105
  18.100 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  20.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DR7882-002
  12.500 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  13.900 LEK
  Ndihmë