në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete 100DB MID
adidas Atlete 100DB MID
adidas Atlete 100DB MID
adidas Atlete 100DB MID
adidas Atlete 100DB MID
adidas Atlete 100DB MID
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GW6747)
adidas

adidas Atlete 100DB MID

Çmimi i mëparshëm
14.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.500 LEK
Çmimi me zbritje
9.200 LEK
Shuma e kursyer: 5.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 42 25.9
 • 9- 44 27.1
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 10- 45 1/3 28
 • 9 43 1/3 26.7
 • 7 40 2/3 25
 • 8- 42 2/3 26.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet e basketbollit për meshkuj adidas 100DB MID janë të frymëzuara nga raste të rëndësishme dhe të krijuara për çdo ditë. Këto atlete basketbolli sjellin frymëzim nga fusha e mbushur me sportistë të basketbollit dhe tifozët e pasionuar. Nga hapja e rehatshme e atleteve, përmes pjesës së sipërme të lëmuar dhe elegante deri te tabani fleksibël, këto atlete japin rezultate të shkëlqyera. Këto atlete janë përbërë nga material pjesërisht i ricikluar, me ambicien për të reduktuar mbetjet plastike.Specifikimi: Lidhëse Pjesa e sipërme sintetike Taban gome.
Detaje

Atletet e basketbollit për meshkuj adidas 100DB MID janë të frymëzuara nga raste të rëndësishme dhe të krijuara për çdo ditë. Këto atlete basketbolli sjellin frymëzim nga fusha e mbushur me sportistë të basketbollit dhe tifozët e pasionuar. Nga hapja e rehatshme e atleteve, përmes pjesës së sipërme të lëmuar dhe elegante deri te tabani fleksibël, këto atlete japin rezultate të shkëlqyera. Këto atlete janë përbërë nga material pjesërisht i ricikluar, me ambicien për të reduktuar mbetjet plastike.
Specifikimi:

 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Masa Masa EU Masa në cm
  8 42 25.9
  9- 44 27.1
  7- 41 1/3 25.5
  10- 45 1/3 28
  9 43 1/3 26.7
  7 40 2/3 25
  8- 42 2/3 26.3
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GX1743
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  10.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GY3587
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 37%
  8.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GX4233
  6.800 LEK
  Shuma e kursyer 38%
  10.900 LEK
  Ndihmë