në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Air Max Excee
NIKE Atlete Air Max Excee
NIKE Atlete Air Max Excee
NIKE Atlete Air Max Excee
NIKE Atlete Air Max Excee
NIKE Atlete Air Max Excee
NIKE Atlete Air Max Excee
NIKE Atlete Air Max Excee
NIKE Atlete Air Max Excee
NIKE Atlete Air Max Excee
NIKE Atlete Air Max Excee
NIKE Atlete Air Max Excee
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(CD5432-124)
NIKE

NIKE Atlete Air Max Excee

Çmimi i mëparshëm
18.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 6 36.5 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Max Excee janë atlete për femra me një dizajn modern. Me pamjen e tyre, ato të kujtojnë stilin e njohur të viteve nëntëdhjetë dhe modelin legjendar Air Max 90. Linjat e zgjatura dhe përmasat e ndryshuara në pjesën e sipërme i sjellin këto atlete në epokën moderne. Pjesa e sipërme prej lëkure dhe sintetike me panele rrjetë siguron ajrosje të mirë dhe kështu i mban këmbët tuaja të freskëta. Specifikimi: Atlete lifestyle për femra Pjesa e sipërme prej lëkure Taban gome.
Detaje

Nike Air Max Excee janë atlete për femra me një dizajn modern. Me pamjen e tyre, ato të kujtojnë stilin e njohur të viteve nëntëdhjetë dhe modelin legjendar Air Max 90. Linjat e zgjatura dhe përmasat e ndryshuara në pjesën e sipërme i sjellin këto atlete në epokën moderne. Pjesa e sipërme prej lëkure dhe sintetike me panele rrjetë siguron ajrosje të mirë dhe kështu i mban këmbët tuaja të freskëta.
Specifikimi:

 • Atlete lifestyle për femra
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë