Nike Air Max Excee
Kodi i artikullit: CD5432-124
Nike

Nike Air Max Excee

Kodi i artikullit: CD5432-124
Nike Air Max Excee janë atlete për femra me një dizajn modern. Me pamjen e tyre, ato të kujtojnë stilin e njohur të viteve nëntëdhjetë dhe modelin legjendar Air Max 90. Linjat e zgjatura dhe përmasat e ndryshuara në pjesën e sipërme i sjellin këto atlete në epokën moderne. Pjesa e sipërme prej lëkure dhe sintetike me panele rrjetë siguron ajrosje të mirë dhe kështu i mban këmbët tuaja të freskëta. Specifikimi: Atlete lifestyle për femra Pjesa e sipërme prej lëkure Taban gome.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Air Max Excee janë atlete për femra me një dizajn modern. Me pamjen e tyre, ato të kujtojnë stilin e njohur të viteve nëntëdhjetë dhe modelin legjendar Air Max 90. Linjat e zgjatura dhe përmasat e ndryshuara në pjesën e sipërme i sjellin këto atlete në epokën moderne. Pjesa e sipërme prej lëkure dhe sintetike me panele rrjetë siguron ajrosje të mirë dhe kështu i mban këmbët tuaja të freskëta.
Specifikimi:

 • Atlete lifestyle për femra
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DM0113-005
  12.100 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 394053-101
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CW4554-117
  12.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Air Max Excee
  Produkte
  Nike Air Max Excee