në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte Jordan Max Aura 4
NIKE Produkte Jordan Max Aura 4
NIKE Produkte Jordan Max Aura 4
NIKE Produkte Jordan Max Aura 4
NIKE Produkte Jordan Max Aura 4
NIKE Produkte Jordan Max Aura 4
NIKE Produkte Jordan Max Aura 4
NIKE Produkte Jordan Max Aura 4
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DQ8404-104)
NIKE

NIKE Produkte Jordan Max Aura 4

 • 38
  38
 • 39
  39
 • 37.5
  37.5
 • 40
  40
 • 36.5
  36.5
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Jordan Max Aura 4 Senior Boys janë atlete basketbolli për meshkuj te cilat i lejojnë ata të shkëlqejnë brenda dhe jashtë fushës. Gjenerata e re e këpucëve sportive mban gjurmët e paraardhësve të saj. Trashëgimia pasqyrohet në detajet klasike. Një taban i projektuar posaçërisht, grafika e qëndisur në “gjuhë” dhe një njësi e dukshme ajri shpreh shpirtin tuaj sportiv dhe vlerat që ndiqni. Goma e përforcuar në shkallë e bën të lehtë lëvizjen. Pra, çfarë po prisni? Vraponi në dysheme, ekipi i ëndrrave tuaja është tashmë këtu. Lëkura origjinale dhe sintetike kombinohen me poliestër të fortë për të krijuar një pjesë të sipërme të qëndrueshme. Një njësi e dukshme Max Air siguron mbështjellje të lehtë dhe rehati nën thembër. Specifikimi: Atlete basketbolli për meshkuj Njësi ajri Përbërja e sipërme: Lëkurë origjinale dhe poliester Shollë gome.
Detaje

Nike Jordan Max Aura 4 Senior Boys janë atlete basketbolli për meshkuj te cilat i lejojnë ata të shkëlqejnë brenda dhe jashtë fushës. Gjenerata e re e këpucëve sportive mban gjurmët e paraardhësve të saj. Trashëgimia pasqyrohet në detajet klasike. Një taban i projektuar posaçërisht, grafika e qëndisur në “gjuhë” dhe një njësi e dukshme ajri shpreh shpirtin tuaj sportiv dhe vlerat që ndiqni. Goma e përforcuar në shkallë e bën të lehtë lëvizjen. Pra, çfarë po prisni? Vraponi në dysheme, ekipi i ëndrrave tuaja është tashmë këtu. Lëkura origjinale dhe sintetike kombinohen me poliestër të fortë për të krijuar një pjesë të sipërme të qëndrueshme. Një njësi e dukshme Max Air siguron mbështjellje të lehtë dhe rehati nën thembër.
Specifikimi:

 • Atlete basketbolli për meshkuj
 • Njësi ajri
 • Përbërja e sipërme: Lëkurë origjinale dhe poliester
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Qëllimi Basketboll
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DQ8404-061
  9.700 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  13.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DC5216-004
  9.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  13.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DM9677-060
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë 95C187-023
  2.000 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  2.900 LEK
  Ndihmë