Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Kodi i artikullit: DH2987-106
Nike

Nike Court Vision Low Next Nature

Kodi i artikullit: DH2987-106
Njihuni me atletet e reja për meshkuj Nike Court Vision Low Next Nature. Pra, ju adhuroni pamjen klasike të basketbollit nga vitet '80. Përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, pjesa e sipërme e tyre e mprehtë me shtresa të qepura është frymëzuar nga pamja e basketbollit të vjetër. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që të kujtojnë modelet e viteve '80. Sholla e gomës siguron qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer.Specifikimet: Profili klasik Lidhëse Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe sintetike Shollë gome.
10.700 LEK
10.700 LEK
7.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.200 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 46
 • 42
 • 44
 • 42.5
 • 41
 • 45
 • 40.5
 • 43
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Njihuni me atletet e reja për meshkuj Nike Court Vision Low Next Nature. Pra, ju adhuroni pamjen klasike të basketbollit nga vitet '80. Përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, pjesa e sipërme e tyre e mprehtë me shtresa të qepura është frymëzuar nga pamja e basketbollit të vjetër. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që të kujtojnë modelet e viteve '80. Sholla e gomës siguron qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer.
Specifikimet:

 • Profili klasik
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe sintetike
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HF1068-133
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DZ0795-103
  15.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete CW4555-016
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Court Vision Low Next Nature
  Atlete
  Nike Court Vision Low Next Nature