në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Jordan Max Aura 4
NIKE Atlete Jordan Max Aura 4
NIKE Atlete Jordan Max Aura 4
NIKE Atlete Jordan Max Aura 4
NIKE Atlete Jordan Max Aura 4
NIKE Atlete Jordan Max Aura 4
NIKE Atlete Jordan Max Aura 4
NIKE Atlete Jordan Max Aura 4
NIKE Atlete Jordan Max Aura 4
NIKE Atlete Jordan Max Aura 4
NIKE Atlete Jordan Max Aura 4
NIKE Atlete Jordan Max Aura 4
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DN3687-106)
NIKE

NIKE Atlete Jordan Max Aura 4

Çmimi i mëparshëm
20.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
20.100 LEK
Çmimi me zbritje
18.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 45
 • 42
 • 42.5
  42.5
 • 40.5
  40.5
 • 41
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 46
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Jordan Max Aura 4 janë atlete për meshkuj për përdorim të përditshëm. Shijoni ditët tuaja me stil dhe rehati perfekte. Atletet me pjesën e sipërme prej lëkure do t'i adhuroni që në pamje të parë. Një shtresë e jashtme gome me njësi ajri sjell stilin urban dhe sportive për ju. Lidhëset klasike do të kontribuojnë në fiksimin e këmbës dhe sigurinë e hapit.Specifikimi: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme prej lëkure Taban prej gome Njësia e ajrit.
Detaje

Jordan Max Aura 4 janë atlete për meshkuj për përdorim të përditshëm. Shijoni ditët tuaja me stil dhe rehati perfekte. Atletet me pjesën e sipërme prej lëkure do t'i adhuroni që në pamje të parë. Një shtresë e jashtme gome me njësi ajri sjell stilin urban dhe sportive për ju. Lidhëset klasike do të kontribuojnë në fiksimin e këmbës dhe sigurinë e hapit.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Taban prej gome
 • Njësia e ajrit

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Basketboll
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DD9535-006
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DV1193-600
  30.800 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  34.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DN3687-061
  18.100 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  20.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DM1124-006
  14.000 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  15.500 LEK
  Ndihmë