adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
Kodi i artikullit: HQ4130
adidas

adidas DURAMO 10

Kodi i artikullit: HQ4130
Kodi i prodhuesit: LWO08
Që nga stërvitja e mëngjesit në palestër, përmes detyrave të përditshme dhe madje edhe daljeve në mbrëmje me miqtë, atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 do t'ju ofrojnë rehati dhe stil. Kombinojini ato me pantallonat e shkurtra të preferuara të vrapimit për atmosferën më të mirë sportive-casual. Pjesa e sipërme rrjetë i ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata, ndërsa sholla ultra e lehtë mbron çdo hap tuajin. Atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 janë bërë nga materiale të ricikluara, si pjesë e ambicies për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Atlete për meshkuj Profili i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë Taban gome.
7.200 LEK
7.200 LEK
7.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 42
 • 43 1/3
 • 44
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Që nga stërvitja e mëngjesit në palestër, përmes detyrave të përditshme dhe madje edhe daljeve në mbrëmje me miqtë, atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 do t'ju ofrojnë rehati dhe stil. Kombinojini ato me pantallonat e shkurtra të preferuara të vrapimit për atmosferën më të mirë sportive-casual. Pjesa e sipërme rrjetë i ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata, ndërsa sholla ultra e lehtë mbron çdo hap tuajin. Atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 janë bërë nga materiale të ricikluara, si pjesë e ambicies për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Qëllimi Vrapim
  Koleksion Performance
  Për momentin nuk ka komente
  adidas DURAMO 10
  Atlete
  adidas DURAMO 10