në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5451-122)
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Low 2

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 31
 • 34
 • 33
 • 35
 • 29.5
 • 32
 • 28
 • 30
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle unisex, me një pamje dhe cilësi të dallueshme. Tepër të lehta, këto atlete sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Ato janë të strukturuara dhe me mbështetje me një pamje retro basketbolli, kështu që të vegjlit mund të duken si yje të basketbollit si brenda dhe jashtë fushës. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Lidhëset elastike dhe Velcro e bëjnë veshjen dhe heqjen mjaft të thjeshtë. Tabani i gomës siguron kapje të mirë dhe stabilitet maksimal në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo moment. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë Profili i cekët Lidhëse elastike Pjesë e sipërme lëkure Taban gome.
Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle unisex, me një pamje dhe cilësi të dallueshme. Tepër të lehta, këto atlete sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Ato janë të strukturuara dhe me mbështetje me një pamje retro basketbolli, kështu që të vegjlit mund të duken si yje të basketbollit si brenda dhe jashtë fushës. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Lidhëset elastike dhe Velcro e bëjnë veshjen dhe heqjen mjaft të thjeshtë. Tabani i gomës siguron kapje të mirë dhe stabilitet maksimal në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo moment.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë
 • Profili i cekët
 • Lidhëse elastike
 • Pjesë e sipërme lëkure
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë