Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Kodi i artikullit: BQ5451-122
Nike

Nike Court Borough Low 2

Kodi i artikullit: BQ5451-122
Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle unisex, me një pamje dhe cilësi të dallueshme. Tepër të lehta, këto atlete sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Ato janë të strukturuara dhe me mbështetje me një pamje retro basketbolli, kështu që të vegjlit mund të duken si yje të basketbollit si brenda dhe jashtë fushës. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Lidhëset elastike dhe Velcro e bëjnë veshjen dhe heqjen mjaft të thjeshtë. Tabani i gomës siguron kapje të mirë dhe stabilitet maksimal në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo moment. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë Profili i cekët Lidhëse elastike Pjesë e sipërme lëkure Taban gome.
Prosečna ocena:
4
1 vlerësime
1 vlerësime
1
(Oceni)
6.900 LEK
6.900 LEK
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 31
 • 35
 • 29.5
 • 28
 • 30
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle unisex, me një pamje dhe cilësi të dallueshme. Tepër të lehta, këto atlete sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Ato janë të strukturuara dhe me mbështetje me një pamje retro basketbolli, kështu që të vegjlit mund të duken si yje të basketbollit si brenda dhe jashtë fushës. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Lidhëset elastike dhe Velcro e bëjnë veshjen dhe heqjen mjaft të thjeshtë. Tabani i gomës siguron kapje të mirë dhe stabilitet maksimal në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo moment.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë
 • Profili i cekët
 • Lidhëse elastike
 • Pjesë e sipërme lëkure
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem

  Vlerësimet më të fundit të produkteve

  Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin.
  Ada
  Ada
  21.10.2023. 22:22
  Super

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DH9394-105
  Çmimi 8.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DV5457-110
  Çmimi 6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DV5457-005
  Çmimi 6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DV5457-109
  Çmimi 6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Court Borough Low 2
  Atlete
  Nike Court Borough Low 2