në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte Star Runner 3
NIKE Produkte Star Runner 3
NIKE Produkte Star Runner 3
NIKE Produkte Star Runner 3
NIKE Produkte Star Runner 3
NIKE Produkte Star Runner 3
NIKE Produkte Star Runner 3
NIKE Produkte Star Runner 3
NIKE Produkte Star Runner 3
NIKE Produkte Star Runner 3
Kodi i artikullit:
(DA2777-102)
NIKE

NIKE Produkte Star Runner 3

 • 30
 • 34
 • 29.5
 • 31
 • 33
 • 35
 • 28
 • 32
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë të vegjël me një dizajn të gjithanshëm që do të mbështesë këmbët e fëmijëve gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund të përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë me një kombinim të pëlhurës rrjetë të ricikluar në majë dhe lëkure sintetike të qëndrueshme në thembër. Mbushjet me shkumë në shtresën e mesme lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Jastëkët e butë mbulojnë kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë komforti shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbës dhe siguron tërheqje optimale. Këto atlete janë të përbëra prej të paktën 20% materiale të ricikluara, që do të thotë se me blerjen e tyre ju merrni pjesë në lëvizjen e ruajtjes së planetit tonë. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike Shtresë e mesme me mbushje shkumë Taban gome.
Detaje

Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë të vegjël me një dizajn të gjithanshëm që do të mbështesë këmbët e fëmijëve gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund të përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë me një kombinim të pëlhurës rrjetë të ricikluar në majë dhe lëkure sintetike të qëndrueshme në thembër. Mbushjet me shkumë në shtresën e mesme lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Jastëkët e butë mbulojnë kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë komforti shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbës dhe siguron tërheqje optimale. Këto atlete janë të përbëra prej të paktën 20% materiale të ricikluara, që do të thotë se me blerjen e tyre ju merrni pjesë në lëvizjen e ruajtjes së planetit tonë.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Shtresë e mesme me mbushje shkumë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë