Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Kodi i artikullit: DA2777-102
Nike

Nike Star Runner 3

Kodi i artikullit: DA2777-102
Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë të vegjël me një dizajn të gjithanshëm që do të mbështesë këmbët e fëmijëve gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund të përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë me një kombinim të pëlhurës rrjetë të ricikluar në majë dhe lëkure sintetike të qëndrueshme në thembër. Mbushjet me shkumë në shtresën e mesme lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Jastëkët e butë mbulojnë kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë komforti shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbës dhe siguron tërheqje optimale. Këto atlete janë të përbëra prej të paktën 20% materiale të ricikluara, që do të thotë se me blerjen e tyre ju merrni pjesë në lëvizjen e ruajtjes së planetit tonë. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike Shtresë e mesme me mbushje shkumë Taban gome.
6.000 LEK
6.000 LEK
3.000 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 28
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë të vegjël me një dizajn të gjithanshëm që do të mbështesë këmbët e fëmijëve gjatë gjithë ditës. Vrapim, kërcim, ecje, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund të përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë me një kombinim të pëlhurës rrjetë të ricikluar në majë dhe lëkure sintetike të qëndrueshme në thembër. Mbushjet me shkumë në shtresën e mesme lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Jastëkët e butë mbulojnë kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë komforti shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbës dhe siguron tërheqje optimale. Këto atlete janë të përbëra prej të paktën 20% materiale të ricikluara, që do të thotë se me blerjen e tyre ju merrni pjesë në lëvizjen e ruajtjes së planetit tonë.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë të vegjël
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Shtresë e mesme me mbushje shkumë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë vajza

  Vlerësimet më të fundit të produkteve

  Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin.
  Albana
  Albana
  11.02.2024. 16:35

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete FB7690-004
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DV5457-106
  4.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Nike Star Runner 3
  Atlete
  Nike Star Runner 3