në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Kyrie Low 5
NIKE Atlete Kyrie Low 5
NIKE Atlete Kyrie Low 5
NIKE Atlete Kyrie Low 5
NIKE Atlete Kyrie Low 5
NIKE Atlete Kyrie Low 5
NIKE Atlete Kyrie Low 5
NIKE Atlete Kyrie Low 5
NIKE Atlete Kyrie Low 5
NIKE Atlete Kyrie Low 5
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DJ6012-001)
NIKE

NIKE Atlete Kyrie Low 5

Çmimi i mëparshëm
19.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
19.400 LEK
Çmimi me zbritje
17.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40.5
  40.5
 • 43
 • 45
 • 44
 • 46
 • 41
 • 42
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Kyrie Low 5 janë atlete basketbolli për meshkuj me një pamje tërheqëse, sportive. Këto atlete janë një “makth” për të gjithë mbrojtësit. Ato lejojnë lojtarët të përdorin shpejtësinë me kontroll të vazhdueshëm të lëvizjes dhe topit dhe gjatë ndryshimeve të shpejta të drejtimit në lojë. Gjatë lëvizjes, energjia më e madhe arrihet në pjesën e përparme të këmbës. Njësia Zoom Air siguron kthim maksimal të energjisë dhe mundëson lëvizje shpërthyese, ndryshim të drejtimit dhe shpejtësisë me lehtësinë maksimale. Nëse doni të tregoni të gjitha aftësitë tuaja në lojë, këto atlete basketbolli Nike janë zgjidhja më e mirë për ju. Specifikimi: Atlete basketbolli për meshkuj Me lidhëse Përforcim i shputës Logo Nike Taban gome.
Detaje

Nike Kyrie Low 5 janë atlete basketbolli për meshkuj me një pamje tërheqëse, sportive. Këto atlete janë një “makth” për të gjithë mbrojtësit. Ato lejojnë lojtarët të përdorin shpejtësinë me kontroll të vazhdueshëm të lëvizjes dhe topit dhe gjatë ndryshimeve të shpejta të drejtimit në lojë. Gjatë lëvizjes, energjia më e madhe arrihet në pjesën e përparme të këmbës. Njësia Zoom Air siguron kthim maksimal të energjisë dhe mundëson lëvizje shpërthyese, ndryshim të drejtimit dhe shpejtësisë me lehtësinë maksimale. Nëse doni të tregoni të gjitha aftësitë tuaja në lojë, këto atlete basketbolli Nike janë zgjidhja më e mirë për ju.

Specifikimi:

 • Atlete basketbolli për meshkuj
 • Me lidhëse
 • Përforcim i shputës
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Basketboll
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DD9535-006
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DV1193-600
  30.800 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  34.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DN3687-061
  18.100 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  20.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DM1124-006
  14.000 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  15.500 LEK
  Ndihmë