në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete AlphaBounce +
adidas Atlete AlphaBounce +
adidas Atlete AlphaBounce +
adidas Atlete AlphaBounce +
adidas Atlete AlphaBounce +
adidas Atlete AlphaBounce +
adidas Atlete AlphaBounce +
adidas Atlete AlphaBounce +
adidas Atlete AlphaBounce +
adidas Atlete AlphaBounce +
adidas Atlete AlphaBounce +
adidas Atlete AlphaBounce +
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(HP6139)
adidas

adidas Atlete AlphaBounce +

Çmimi i mëparshëm
14.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.500 LEK
Çmimi me zbritje
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40 2/3
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
 • 42
 • 41 1/3
 • 45 1/3
 • 46
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dilni për një shëtitje ose shkoni në palestër me atletet për meshkuj adidas ALPHABOUNCE+. Pjesa e sipërme prej rrjete është e butë dhe me ajrosje në mënyrë që ti mbajë këmbët të thata, të freskëta dhe rehat përgjatë gjithë ditës. Shtresa e mesme Hibrid Bounce e bën çdo hap të butë dhe elastik, ndërsa Cloudfoam në zonën e thembrave mbron çdo hap, kështu që ju mund të lëvizni lehtë dhe pa probleme gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës adiwear ofron stabilitetin e duhur në të gjitha llojet e sipërfaqeve duke ju dhënë siguri në çdo hap tuajin. Vishni këto atlete të bukura dhe funksionale adidas dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.Specifikimi: Atlete për meshkuj Profil i cekët Logo adidas Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë Shtresa e mesme Hibrid Bounce dhe Cloudfoam Pjesa e brendshme tekstili Taban gome adiwear .
Detaje

Dilni për një shëtitje ose shkoni në palestër me atletet për meshkuj adidas ALPHABOUNCE+. Pjesa e sipërme prej rrjete është e butë dhe me ajrosje në mënyrë që ti mbajë këmbët të thata, të freskëta dhe rehat përgjatë gjithë ditës. Shtresa e mesme Hibrid Bounce e bën çdo hap të butë dhe elastik, ndërsa Cloudfoam në zonën e thembrave mbron çdo hap, kështu që ju mund të lëvizni lehtë dhe pa probleme gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës adiwear ofron stabilitetin e duhur në të gjitha llojet e sipërfaqeve duke ju dhënë siguri në çdo hap tuajin. Vishni këto atlete të bukura dhe funksionale adidas dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Logo adidas
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shtresa e mesme Hibrid Bounce dhe Cloudfoam
 • Pjesa e brendshme tekstili
 • Taban gome adiwear

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HP2761
  12.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  17.400 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG7317
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  14.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete ID9658
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete ID9661
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.900 LEK
  Ndihmë