në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM1124-006)
NIKE

NIKE Atlete Air Max Impact 4

Çmimi i mëparshëm
15.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
15.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
15.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 44
 • 45
 • 42
 • 43
 • 40.5
 • 46
 • 41
 • 42.5
 • 44.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Përmirësojeni lojën tuaj me atletet e basketbollit Nike Air Max Impact 4. Të mbushura me një njësi Air Max të dukshme dhe të testuar me presion në thembër, ato ju lejojnë të tregoni të gjitha aftësitë tuaja të basketbollit me vetëbesim të plotë dhe me energji të jashtëzakonshme. Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim lëkure në zonën e shputës është me ajrosje optimale dhe rezistente ndaj konsumit. Mbushjet e buta në thembër dhe në llapë shtojnë rehati dhe komoditet. Shtresa e mesme me shkumë dhe teknologjinë Air Max siguron stabilitetin dhe mbështetjen e nevojshme në mënyrë që të jeni të përqendruar dhe të zhvilloni lojën tuaj perfekte. Tabani modern i gomës ofron kapje, qëndrueshmëri dhe një stil të trashëgimisë sportive. Specifikimet: Atlete basketbolli Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim lëkure Shtresa e mesme me shkumë Teknologjia Air Max Logo Nike Taban gome.
Detaje

Përmirësojeni lojën tuaj me atletet e basketbollit Nike Air Max Impact 4. Të mbushura me një njësi Air Max të dukshme dhe të testuar me presion në thembër, ato ju lejojnë të tregoni të gjitha aftësitë tuaja të basketbollit me vetëbesim të plotë dhe me energji të jashtëzakonshme. Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim lëkure në zonën e shputës është me ajrosje optimale dhe rezistente ndaj konsumit. Mbushjet e buta në thembër dhe në llapë shtojnë rehati dhe komoditet. Shtresa e mesme me shkumë dhe teknologjinë Air Max siguron stabilitetin dhe mbështetjen e nevojshme në mënyrë që të jeni të përqendruar dhe të zhvilloni lojën tuaj perfekte. Tabani modern i gomës ofron kapje, qëndrueshmëri dhe një stil të trashëgimisë sportive.

Specifikimet:

 • Atlete basketbolli
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim lëkure
 • Shtresa e mesme me shkumë
 • Teknologjia Air Max
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Basketboll
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë