në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
NIKE Atlete Air Max Impact 4
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM1124-006)
NIKE

NIKE Atlete Air Max Impact 4

Çmimi i mëparshëm
15.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
15.500 LEK
Çmimi me zbritje
14.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 44
 • 45
 • 42
 • 43
 • 40.5
 • 46
 • 41
 • 42.5
 • 44.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Çojeni lojën tuaj në nivelin tjetër me atletet e basketbollit Nike Air Max Impact 4. Të mbushura me një njësi Air Max të dukshme dhe të testuar me presion në thembër, ato ju lejojnë të shpërtheni dhe të uleni rehat në tokë. Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim lëkure në zonën e shputës është me ajrosje dhe rezistente ndaj konsumit. Shollat në thembër shtojnë rehati dhe komoditet. Një shollë e mesme e skalitur me shkumë ngrihet lart në të dy anët e thembrës suaj për të siguruar stabilitet. Specifikimi: Atlete basketbolli Profil i cekët Pjesa e sipërme rrjetë dhe lëkure Shollë e mesit me shkumë Teknologjia Air Max Logo NIKE Taban gome.
Detaje

Çojeni lojën tuaj në nivelin tjetër me atletet e basketbollit Nike Air Max Impact 4. Të mbushura me një njësi Air Max të dukshme dhe të testuar me presion në thembër, ato ju lejojnë të shpërtheni dhe të uleni rehat në tokë. Pjesa e sipërme rrjetë me përforcim lëkure në zonën e shputës është me ajrosje dhe rezistente ndaj konsumit. Shollat në thembër shtojnë rehati dhe komoditet. Një shollë e mesme e skalitur me shkumë ngrihet lart në të dy anët e thembrës suaj për të siguruar stabilitet.
Specifikimi:

 • Atlete basketbolli
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme rrjetë dhe lëkure
 • Shollë e mesit me shkumë
 • Teknologjia Air Max
 • Logo NIKE
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Basketboll
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DD9535-006
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.600 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DV1193-600
  30.800 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  34.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DN3687-061
  18.100 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  20.100 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DM0825-002
  11.900 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  13.200 LEK
  Ndihmë