në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 3
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 3
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 3
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 3
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 3
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 3
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 3
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 3
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 3
NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 3
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(DR2660-200)
NIKE

NIKE Atlete ZoomX Invincible Run Flyknit 3

Çmimi i mëparshëm
29.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
29.400 LEK
Çmimi me zbritje
26.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 38
 • 40
 • 36.5
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
ZoomX Invincible Run Flyknit 3 janë atlete vrapimi për femra. E lehtë dhe reaguese, shkuma Nike ZoomX ofron një ndjenjë butësie dhe energjie të jashtëzakonshme në çdo hap. E formuar si një lëkundëse, kjo shollë siguron mbështetje gjatë tre fazave të një vrapuesi: fleksibilitet kur këmba ngrihet nga toka, lëvizje e qetë kur këmba lëviz përpara dhe mbështjellje në kontakt me tokën. E fortë dhe e qëndrueshme, pëlhura e zhvilluar Flyknit në pjesën e sipërme ka shpërndarë zona me ajrosje aty ku këmba ka më shumë nevojë për të. Forma më e gjerë në pjesën e përparme të këmbës siguron stabilitet. Sholla e jashtme e gomës "Waffle" siguron përshtatje të shkëlqyer aty ku nevojitet. Atletet vrapuese për femra ZoomX Invincible Run Flyknit, të ajrosura dhe të sigurta, janë një nga atletet vrapuese më të testuara. Lidhni ato dhe ndjeni potencialin kur këmba juaj godet në tokë. Specifikimet: Atlete vrapimi për meshkuj Profili i cekët Lidhëse Shollë ZoomX Gomë Waffle.
Detaje

ZoomX Invincible Run Flyknit 3 janë atlete vrapimi për femra. E lehtë dhe reaguese, shkuma Nike ZoomX ofron një ndjenjë butësie dhe energjie të jashtëzakonshme në çdo hap. E formuar si një lëkundëse, kjo shollë siguron mbështetje gjatë tre fazave të një vrapuesi: fleksibilitet kur këmba ngrihet nga toka, lëvizje e qetë kur këmba lëviz përpara dhe mbështjellje në kontakt me tokën. E fortë dhe e qëndrueshme, pëlhura e zhvilluar Flyknit në pjesën e sipërme ka shpërndarë zona me ajrosje aty ku këmba ka më shumë nevojë për të. Forma më e gjerë në pjesën e përparme të këmbës siguron stabilitet. Sholla e jashtme e gomës "Waffle" siguron përshtatje të shkëlqyer aty ku nevojitet. Atletet vrapuese për femra ZoomX Invincible Run Flyknit, të ajrosura dhe të sigurta, janë një nga atletet vrapuese më të testuara. Lidhni ato dhe ndjeni potencialin kur këmba juaj godet në tokë.
Specifikimet:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profili i cekët
 • Lidhëse
 • Shollë ZoomX
 • Gomë Waffle

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DV4023-100
  15.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  17.000 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DM0821-004
  12.500 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  13.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë