Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Nike Invincible 3
Kodi i artikullit: DR2660-600
Nike

Nike Invincible 3

Kodi i artikullit: DR2660-600
Atletet e vrapimit për femra ZoomX Invincible Run Flyknit 3 do tju ndihmojnë të thyeni të gjitha rekordet dhe të arrini maksimumin tuaj. Me një dizajn të jashtëzakonshëm dhe ndjenjën më intensive të shpejtësisë, këto atlete do të jenë aleati më i mirë në përmbushjen e qëllimeve tuaja. Rrjeta Flyknit në pjesën e sipërme mundëson ajrosje optimale në zonat e kontaktit më të madh duke parandaluar djersitjen dhe duke i mbajtur këmbët tuaja të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Tekstura e fortë dhe e qëndrueshme ofron mbështetje, stabilitet dhe siguri në çdo hap tuajin. Shkuma Nike ZoomX është e lehtë dhe efikase, duke ofruar mbështetje në tre faza të hapit tuaj. Shtresa e mesme më e gjerë shton stabilitet. Të ajrosura dhe të sigurta, mund të themi me lehtësi që ato janë një nga modelet tona më të mira. Vishini dhe ndjeni potencialin e këtyre atleteve Nike që në hapin tuaj të parë.Specifikimi: Atlete vrapimi për femra Pjesa e sipërme rrjetë Flyknit Lidhëse Profil i cekët Logo Nike Shkumë Nike ZoomX Taban fleksibël.
25.100 LEK
25.100 LEK
15.100 LEK
Shuma e kursyer: 10.000 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 37.5
 • 40
 • 36.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet e vrapimit për femra ZoomX Invincible Run Flyknit 3 do tju ndihmojnë të thyeni të gjitha rekordet dhe të arrini maksimumin tuaj. Me një dizajn të jashtëzakonshëm dhe ndjenjën më intensive të shpejtësisë, këto atlete do të jenë aleati më i mirë në përmbushjen e qëllimeve tuaja. Rrjeta Flyknit në pjesën e sipërme mundëson ajrosje optimale në zonat e kontaktit më të madh duke parandaluar djersitjen dhe duke i mbajtur këmbët tuaja të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Tekstura e fortë dhe e qëndrueshme ofron mbështetje, stabilitet dhe siguri në çdo hap tuajin. Shkuma Nike ZoomX është e lehtë dhe efikase, duke ofruar mbështetje në tre faza të hapit tuaj. Shtresa e mesme më e gjerë shton stabilitet. Të ajrosura dhe të sigurta, mund të themi me lehtësi që ato janë një nga modelet tona më të mira. Vishini dhe ndjeni potencialin e këtyre atleteve Nike që në hapin tuaj të parë.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Pjesa e sipërme rrjetë Flyknit
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Shkumë Nike ZoomX
 • Taban fleksibël

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HJ6655-900
  Çmimi 24.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ7765-100
  Çmimi 13.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FJ7765-001
  Çmimi 13.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete FD6476-007
  Çmimi 9.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Invincible 3
  Atlete
  Nike Invincible 3