në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.4 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.4 TURF
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GW7085)
adidas

adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.4 TURF

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 37 1/3
 • 35
 • 38
 • 38 2/3
 • 36
 • 36 2/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Lëreni çdo gjuajtje tuaj të jetë perfekte në Adidas PREDATOR CACCUACY.4 TURF. Kontroll + saktësi = besim. Kur qëllimi është në vështrimin tuaj, synoni në mënyrë të përsosur me këpucët adidas PREDATOR ACCURACY. Të dizenjuar për t'ju dhënë rehati maksimale, këto këpucë adidas për fëmijë kanë një pjesë të sipërme të butë me një fund delikat dhe të stampuar. Specifikimi: Këpucë futbolli për fëmijë Të dizenjuara për të luajtur në fusha me bar artificial Me lidhëse Pjesa e sipërme sintetike Shollë gome me brazda me bar artificial.
Detaje

Lëreni çdo gjuajtje tuaj të jetë perfekte në Adidas PREDATOR CACCUACY.4 TURF.
Kontroll + saktësi = besim. Kur qëllimi është në vështrimin tuaj, synoni në mënyrë të përsosur me këpucët adidas PREDATOR ACCURACY. Të dizenjuar për t'ju dhënë rehati maksimale, këto këpucë adidas për fëmijë kanë një pjesë të sipërme të butë me një fund delikat dhe të stampuar.
Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Të dizenjuara për të luajtur në fusha me bar artificial
 • Me lidhëse
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Shollë gome me brazda me bar artificial

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Futboll
  Gjinia Fëmijë djem
  Koleksion Performance
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IE4066
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.300 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë