adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
Kodi i artikullit: GW7085
adidas

adidas Predator Accuracy.4 TURF

Kodi i artikullit: GW7085
Kodi i prodhuesit: LTC89
Lëreni çdo gjuajtje tuaj të jetë perfekte në Adidas PREDATOR CACCUACY.4 TURF. Kontroll + saktësi = besim. Kur qëllimi është në vështrimin tuaj, synoni në mënyrë të përsosur me këpucët adidas PREDATOR ACCURACY. Të dizenjuar për t'ju dhënë rehati maksimale, këto këpucë adidas për fëmijë kanë një pjesë të sipërme të butë me një fund delikat dhe të stampuar. Specifikimi: Këpucë futbolli për fëmijë Të dizenjuara për të luajtur në fusha me bar artificial Me lidhëse Pjesa e sipërme sintetike Shollë gome me brazda me bar artificial.
7.300 LEK
7.300 LEK
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Lëreni çdo gjuajtje tuaj të jetë perfekte në Adidas PREDATOR CACCUACY.4 TURF.
Kontroll + saktësi = besim. Kur qëllimi është në vështrimin tuaj, synoni në mënyrë të përsosur me këpucët adidas PREDATOR ACCURACY. Të dizenjuar për t'ju dhënë rehati maksimale, këto këpucë adidas për fëmijë kanë një pjesë të sipërme të butë me një fund delikat dhe të stampuar.
Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Të dizenjuara për të luajtur në fusha me bar artificial
 • Me lidhëse
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Shollë gome me brazda me bar artificial

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand adidas
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Futboll
  Gjinia Fëmijë djem
  Koleksion Performance
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GZ2446
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IE4066
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.300 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas Predator Accuracy.4 TURF
  Atlete
  adidas Predator Accuracy.4 TURF