në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte X SPEEDPORTAL MESSI.4 TURF
Produkte X SPEEDPORTAL MESSI.4 TURF
Produkte X SPEEDPORTAL MESSI.4 TURF
Produkte X SPEEDPORTAL MESSI.4 TURF
Produkte X SPEEDPORTAL MESSI.4 TURF
Produkte X SPEEDPORTAL MESSI.4 TURF
Produkte X SPEEDPORTAL MESSI.4 TURF
Produkte X SPEEDPORTAL MESSI.4 TURF
Produkte X SPEEDPORTAL MESSI.4 TURF
Produkte X SPEEDPORTAL MESSI.4 TURF
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GZ5136)

Produkte X SPEEDPORTAL MESSI.4 TURF

 • 35
 • 37 1/3
 • 38 2/3
 • 36
 • 38
 • 36 2/3
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 TURF janë këpucë futbolli për fëmijë për bar artificial. Mendja dhe trupi janë të përqendruara në lojë. Vishni këto këpucë futbolli adidas për të “zhbllokuar” shpejtësinë në të gjitha dimensionet e saj. Pjesa e sipërme e tyre e tekstilit e butë dhe sintetike vjen e frymëzuar me grafika nga Messi dhe është projektuar për të ofruar rehati të plotë në fushë. Shtresa e jashtme gome me brazda jep stabilitet të jashtëzakonshëm në sipërfaqet me bar artificial. Pjesa e sipërme e këtyre këpucëve është përbërë nga të paktën 50% material i riciklueshëm. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të reduktuar mbetjet plastike. Specifikimi: Këpucë futbolli për fëmijë në fusha me bar artificial Pjesa e sipërme sintetike Taban prej gome.
Detaje

adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 TURF janë këpucë futbolli për fëmijë për bar artificial. Mendja dhe trupi janë të përqendruara në lojë. Vishni këto këpucë futbolli adidas për të “zhbllokuar” shpejtësinë në të gjitha dimensionet e saj. Pjesa e sipërme e tyre e tekstilit e butë dhe sintetike vjen e frymëzuar me grafika nga Messi dhe është projektuar për të ofruar rehati të plotë në fushë. Shtresa e jashtme gome me brazda jep stabilitet të jashtëzakonshëm në sipërfaqet me bar artificial. Pjesa e sipërme e këtyre këpucëve është përbërë nga të paktën 50% material i riciklueshëm. Ky produkt është vetëm një nga zgjidhjet e adidas për të reduktuar mbetjet plastike.

Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për fëmijë në fusha me bar artificial
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Performance
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë