në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5451-117)
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Low 2

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 29.5
 • 35
 • 30
 • 32
 • 34
 • 31
 • 28
 • 33
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle unisex për fëmijë. Dizajni elegant dhe cilësia maksimale e përdorur i japin modelit gjithcka për të cilën ju e kërkoni në një atlete. Tepër të lehta, këto atlete sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Modeli ofron përshtatjen ideale dhe gjithashtu një pamje retro basketbolli, në mënyrë që të vegjlit tuaj të duken si yje të vegjël të basketbollit. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Lidhëset elastike dhe Velcro e bëjnë veshjen dhe heqjen të lehtë. Tabani i gomës mundëson kapje të mirë dhe stabilitet në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt gjatë gjithë kohës.Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë Profil i cekët Lidhëse elastike dhe Velcro Pjesa e sipërme prej lëkure Taban gome.
Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle unisex për fëmijë. Dizajni elegant dhe cilësia maksimale e përdorur i japin modelit gjithcka për të cilën ju e kërkoni në një atlete. Tepër të lehta, këto atlete sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Modeli ofron përshtatjen ideale dhe gjithashtu një pamje retro basketbolli, në mënyrë që të vegjlit tuaj të duken si yje të vegjël të basketbollit. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Lidhëset elastike dhe Velcro e bëjnë veshjen dhe heqjen të lehtë. Tabani i gomës mundëson kapje të mirë dhe stabilitet në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt gjatë gjithë kohës.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse elastike dhe Velcro
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë