Nike Air Max SYSTEM Special Edition
Nike Air Max SYSTEM Special Edition
Nike Air Max SYSTEM Special Edition
Nike Air Max SYSTEM Special Edition
Nike Air Max SYSTEM Special Edition
Nike Air Max SYSTEM Special Edition
Nike Air Max SYSTEM Special Edition
Nike Air Max SYSTEM Special Edition
Nike Air Max SYSTEM Special Edition
Nike Air Max SYSTEM Special Edition
Nike Air Max SYSTEM Special Edition
Nike Air Max SYSTEM Special Edition
Kodi i artikullit: DX9504-100
Nike

Nike Air Max SYSTEM Special Edition

Kodi i artikullit: DX9504-100
Duke kombinuar funksionalitetin dhe modën, atletet për femra Nike Air Max SYSTEM Special Edition sjellin një pamje elegante në përditshmërinë tuaj. Këto atlete janë të frymëzuara nga shkretëtira, nga ngjyrat e veçanta deri tek tekstura elastike, e gjitha për tju dhënë juve një pamje unike të veçantë dhe shumë të bukur. Dizajni prej kadifeje kombinon shtresën Air Max duke ofruar një pamje të përshtatshme me modën e viteve tetëdhjetë. Projektuar fillimisht për performancë të mirë, njësia Air Max ofron rehati të testuar dhe të provuar gjatë viteve. Frymëzuar nga të gjitha modelet tuaja të preferuara Air Max nga vitet tetëdhjetë, këto atlete ju sjellin një estetikë të trashëgimisë me një ndjenjë moderne. Materialet e kombinuara në pjesën e sipërme sjellin qëndrueshmëri dhe ajrosje. Tabani i gomës ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri maksimale në të gjitha llojet e terreneve.Specifikimi: Atlete për femra Profil i cekët Pjesa e sipërme prej lëkure dhe tekstili Shtresa Air Max Taban gome.
16.500 LEK
16.500 LEK
11.600 LEK
Shuma e kursyer: 4.900 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 38
 • 39
 • 37.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Duke kombinuar funksionalitetin dhe modën, atletet për femra Nike Air Max SYSTEM Special Edition sjellin një pamje elegante në përditshmërinë tuaj. Këto atlete janë të frymëzuara nga shkretëtira, nga ngjyrat e veçanta deri tek tekstura elastike, e gjitha për tju dhënë juve një pamje unike të veçantë dhe shumë të bukur. Dizajni prej kadifeje kombinon shtresën Air Max duke ofruar një pamje të përshtatshme me modën e viteve tetëdhjetë. Projektuar fillimisht për performancë të mirë, njësia Air Max ofron rehati të testuar dhe të provuar gjatë viteve. Frymëzuar nga të gjitha modelet tuaja të preferuara Air Max nga vitet tetëdhjetë, këto atlete ju sjellin një estetikë të trashëgimisë me një ndjenjë moderne. Materialet e kombinuara në pjesën e sipërme sjellin qëndrueshmëri dhe ajrosje. Tabani i gomës ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri maksimale në të gjitha llojet e terreneve.

Specifikimi:

 • Atlete për femra
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme prej lëkure dhe tekstili
 • Shtresa Air Max
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ9020-100
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DM0113-005
  12.100 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 394053-101
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Air Max SYSTEM Special Edition
  Atlete
  Nike Air Max SYSTEM Special Edition