Predator Accuracy.3 TURF
Predator Accuracy.3 TURF
Predator Accuracy.3 TURF
Predator Accuracy.3 TURF
Predator Accuracy.3 TURF
Predator Accuracy.3 TURF
Predator Accuracy.3 TURF
Predator Accuracy.3 TURF
Predator Accuracy.3 TURF
Predator Accuracy.3 TURF
Kodi i artikullit: GW7078

Predator Accuracy.3 TURF

Kodi i artikullit: GW7078
Kodi i prodhuesit: LTC86
Godisni drejt objektivit tuaj me saktësinë maksimale falë këpucëve të futbollit për fëmijë adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF. Kontroll + saktësi = besim. E gjitha kjo arrihet kur keni me vete produktin e duhur. Kur qëllimi mund të shikohet në sytë tuaj, vazhdoni, luftoni dhe synoni ta arrini në mënyrë perfekte me këpucët e futbollit adidas PREDATOR ACCURACY. Pjesa e sipërme e butë sintetike në këto këpucë për fëmijë ka një teksturë të dallueshme në zonën e goditjes që ju siguron të jeni të saktë me çdo gjuajtje dhe pasim. Tabani i gomës ju jep përparësi në fusha me bar artificial. Specifikimi: Këpucë futbolli për fëmijë Të krijuara për të luajtur në fusha futbolli me bar artificial Lidhëse Pjesë e sipërme sintetike Teksturë 3D për prekje të butë Taban gome i krijuar posaçërisht për bar artificial.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Godisni drejt objektivit tuaj me saktësinë maksimale falë këpucëve të futbollit për fëmijë adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF. Kontroll + saktësi = besim. E gjitha kjo arrihet kur keni me vete produktin e duhur. Kur qëllimi mund të shikohet në sytë tuaj, vazhdoni, luftoni dhe synoni ta arrini në mënyrë perfekte me këpucët e futbollit adidas PREDATOR ACCURACY. Pjesa e sipërme e butë sintetike në këto këpucë për fëmijë ka një teksturë të dallueshme në zonën e goditjes që ju siguron të jeni të saktë me çdo gjuajtje dhe pasim. Tabani i gomës ju jep përparësi në fusha me bar artificial.

Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Të krijuara për të luajtur në fusha futbolli me bar artificial
 • Lidhëse
 • Pjesë e sipërme sintetike
 • Teksturë 3D për prekje të butë
 • Taban gome i krijuar posaçërisht për bar artificial

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Performance
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte AJ8102-684
  Çmimi 3.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 216324-NVY
  Çmimi 8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 216324-BRN
  Çmimi 8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 150206-BKRG
  Çmimi 7.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Predator Accuracy.3 TURF
  Produkte
  Predator Accuracy.3 TURF