në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.3 TURF
adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.3 TURF
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GW7078)
adidas

adidas Atlete PREDATOR ACCURACY.3 TURF

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 36
 • 38
 • 36 2/3
 • 38 2/3
 • 37 1/3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Godisni drejt objektivit tuaj me saktësinë maksimale falë këpucëve të futbollit për fëmijë adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF. Kontroll + saktësi = besim. E gjitha kjo arrihet kur keni me vete produktin e duhur. Kur qëllimi mund të shikohet në sytë tuaj, vazhdoni, luftoni dhe synoni ta arrini në mënyrë perfekte me këpucët e futbollit adidas PREDATOR ACCURACY. Pjesa e sipërme e butë sintetike në këto këpucë për fëmijë ka një teksturë të dallueshme në zonën e goditjes që ju siguron të jeni të saktë me çdo gjuajtje dhe pasim. Tabani i gomës ju jep përparësi në fusha me bar artificial. Specifikimi: Këpucë futbolli për fëmijë Të krijuara për të luajtur në fusha futbolli me bar artificial Lidhëse Pjesë e sipërme sintetike Teksturë 3D për prekje të butë Taban gome i krijuar posaçërisht për bar artificial.
Detaje

Godisni drejt objektivit tuaj me saktësinë maksimale falë këpucëve të futbollit për fëmijë adidas PREDATOR ACCURACY.3 TURF. Kontroll + saktësi = besim. E gjitha kjo arrihet kur keni me vete produktin e duhur. Kur qëllimi mund të shikohet në sytë tuaj, vazhdoni, luftoni dhe synoni ta arrini në mënyrë perfekte me këpucët e futbollit adidas PREDATOR ACCURACY. Pjesa e sipërme e butë sintetike në këto këpucë për fëmijë ka një teksturë të dallueshme në zonën e goditjes që ju siguron të jeni të saktë me çdo gjuajtje dhe pasim. Tabani i gomës ju jep përparësi në fusha me bar artificial.

Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Të krijuara për të luajtur në fusha futbolli me bar artificial
 • Lidhëse
 • Pjesë e sipërme sintetike
 • Teksturë 3D për prekje të butë
 • Taban gome i krijuar posaçërisht për bar artificial

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Futboll
  Gjinia Fëmijë djem
  Koleksion Performance
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IE4066
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.300 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë