në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
Kodi i artikullit:
(DA2778-013)
NIKE

NIKE Atlete Star Runner 3

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 30% ulje!

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 27
 • 26
 • 22
 • 25
 • 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Star Runner 3 janë atlete me një dizajn të gjithanshëm për bebe për djem që do të mbështesin këmbët e buta dhe në zhvillim. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i pëlhurës rrjetë të ricikluar në gishta dhe lëkure sintetike të qëndrueshme në thembër. Lidhja klasike është zëvendësuar me dy rripa Velcro në pjesën e sipërme, gjë që e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e atletetve. Mbushjet me shkumë në pjesën e mesme lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Jastëkët e butë mbulojnë kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë komforti shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbës dhe siguron tërheqje dhe mbështetje optimale. Këto atlete janë të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluara. Nga zvarritja e parë deri në hapat e para, këto atlete Nike do të ofrojnë mbështetjen të përsosur për anëtarët më të rinj të familjes. Specifikimet:Atlete Lifestyle për bebe për djemProfil i cekët Rripa VelcroPjesa e sipërme tekstili, sintetikeJastëk me shkumë në pjesën e mesme Të paktën 20% materiale të ricikluara Taban gome.
Detaje

Nike Star Runner 3 janë atlete me një dizajn të gjithanshëm për bebe për djem që do të mbështesin këmbët e buta dhe në zhvillim. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i pëlhurës rrjetë të ricikluar në gishta dhe lëkure sintetike të qëndrueshme në thembër. Lidhja klasike është zëvendësuar me dy rripa Velcro në pjesën e sipërme, gjë që e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e atletetve. Mbushjet me shkumë në pjesën e mesme lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Jastëkët e butë mbulojnë kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë komforti shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbës dhe siguron tërheqje dhe mbështetje optimale. Këto atlete janë të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluara. Nga zvarritja e parë deri në hapat e para, këto atlete Nike do të ofrojnë mbështetjen të përsosur për anëtarët më të rinj të familjes.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për bebe për djem
 • Profil i cekët
 • Rripa Velcro
 • Pjesa e sipërme tekstili, sintetike
 • Jastëk me shkumë në pjesën e mesme
 • Të paktën 20% materiale të ricikluara
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë