NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
NIKE Atlete Downshifter 12
Kodi i artikullit: DD9293-600
NIKE

NIKE Atlete Downshifter 12

Kodi i artikullit: DD9293-600
Hidhni hapat e para në ditën tuaj të vrapimit me atletet e vrapimit për meshkuj Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe stabiliteti që ofrojnë, të kombinuara me një ndjenjë lehtësie dhe komforti, lejojnë një kalim të lehtë nga trajnimi në kohën e lirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore siguron ajrosje aty ku është e nevojshme. Rripi i mesit të këmbës, së bashku me lidhëset, sigurojnë këmbën tuaj. Shkuma Supersoft në shtresën e mesit e bën çdo hap më të rehatshëm dhe siguron mbështetje superiore, ndërsa lartësia e këtyre atleteve nënkupton një ndjesi më të butë teksa vraponi. Atletet janë përbërë nga të paktën 20% përmbajtje të ricikluar. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer dhe kështu i mban këmbët tuaja të mbështetura fort në tokë. Vishini këto atlete funksionale Nike dhe filloni të thyeni rekordet personale.Specifikimi:Atlete vrapimi për meshkujProfili i cekët Me lidhëse Pjesa e sipërme rrjetëShtresa e mesit me shkumëTaban gome.

SPORT VISION OUTLET, TANIMË EDHE ONLINE.

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

10.800 LEK
10.800 LEK
5.400 LEK
Shuma e kursyer: 5.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 44
 • 41
 • 40.5
 • 43
 • 45
 • 42.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Hidhni hapat e para në ditën tuaj të vrapimit me atletet e vrapimit për meshkuj Nike Downshifter 12. Mbështetja dhe stabiliteti që ofrojnë, të kombinuara me një ndjenjë lehtësie dhe komforti, lejojnë një kalim të lehtë nga trajnimi në kohën e lirë. Pëlhura rrjetë në pjesën e sipërme, e vendosur në zonat kryesore siguron ajrosje aty ku është e nevojshme. Rripi i mesit të këmbës, së bashku me lidhëset, sigurojnë këmbën tuaj. Shkuma Supersoft në shtresën e mesit e bën çdo hap më të rehatshëm dhe siguron mbështetje superiore, ndërsa lartësia e këtyre atleteve nënkupton një ndjesi më të butë teksa vraponi. Atletet janë përbërë nga të paktën 20% përmbajtje të ricikluar. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer dhe kështu i mban këmbët tuaja të mbështetura fort në tokë. Vishini këto atlete funksionale Nike dhe filloni të thyeni rekordet personale.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profili i cekët
 • Me lidhëse
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shtresa e mesit me shkumë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FB2207-005
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FB2207-101
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FB2207-001
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DR2615-002
  22.100 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  29.400 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Atlete Downshifter 12
  Atlete
  NIKE Atlete Downshifter 12