në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5
Kodi i artikullit:
(DM0829-102)
NIKE

NIKE Atlete Air Max Alpha Trainer 5

Çmimi i mëparshëm
13.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 42.5
 • 43
 • 42
 • 40.5
 • 44
 • 41
 • 46
 • 45
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Max Alpha Trainer 5 janë atlete trajnimi për meshkuj për meshkuj, të krijuara për mbështetje maksimale gjatë stërvitjes. Këto atlete kombinojnë dizajnin dhe funksionalitetin superior për ta çuar stërvitjen tuaj në një nivel tjetër. Rrjeta e qëndrueshme e ajrosjes në pjesën e sipërme siguron ajrosje të shkëlqyer. Shtresa e mesit me shkumë shton stabilitetin dhe siguron mbrojtje të shkëlqyer të këmbëve. Njësia Air Max në thembër është projektuar fillimisht për tju ofruar komoditetin që ju nevojitet, dhe shkuma rreth kyçit të këmbës shton rehati dhe mbron kyçin e këmbës nga lëndimi. Tabani i fortë i gomës është i qëndrueshëm, siguron puthitje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet dhe zgjat jetëgjatësinë e përdorimit të atleteve. Nëse dëshironi atlete moderne dhe funksionale për stërvitje, këto Nike janë zgjedhja ideale për ju. Specifikimi: Atlete trajnimi për meshkujPjesa e sipërme, rrjetë me ajrosje optimaleNjësi Max Air në thembërShtresë e mesme me shkumëLidhëseProfil i cekëtLogo Nike Taban gome.
Detaje

Nike Air Max Alpha Trainer 5 janë atlete trajnimi për meshkuj për meshkuj, të krijuara për mbështetje maksimale gjatë stërvitjes. Këto atlete kombinojnë dizajnin dhe funksionalitetin superior për ta çuar stërvitjen tuaj në një nivel tjetër. Rrjeta e qëndrueshme e ajrosjes në pjesën e sipërme siguron ajrosje të shkëlqyer. Shtresa e mesit me shkumë shton stabilitetin dhe siguron mbrojtje të shkëlqyer të këmbëve. Njësia Air Max në thembër është projektuar fillimisht për tju ofruar komoditetin që ju nevojitet, dhe shkuma rreth kyçit të këmbës shton rehati dhe mbron kyçin e këmbës nga lëndimi. Tabani i fortë i gomës është i qëndrueshëm, siguron puthitje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet dhe zgjat jetëgjatësinë e përdorimit të atleteve. Nëse dëshironi atlete moderne dhe funksionale për stërvitje, këto Nike janë zgjedhja ideale për ju.

Specifikimi:

 • Atlete trajnimi për meshkuj
 • Pjesa e sipërme, rrjetë me ajrosje optimale
 • Njësi Max Air në thembër
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë