Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Kodi i artikullit: BQ5451-123
Nike

Nike Court Borough Low 2

Kodi i artikullit: BQ5451-123
Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle për djem dhe vajza, me një pamje të bukur dhe cilësi maksimale. Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Ato janë të strukturuara dhe me mbështetje dhe kanë një pamje retro basketbolli, kështu që të vegjlit mund të duken si yje të vegjël të vërtetë të basketbollit si brenda dhe jashtë fushës. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Lidhëset elastike dhe Velcro e bëjnë veshjen dhe heqjen e tyre të thjeshtë. Tabani i gomës siguron kapje të mirë dhe stabilitet në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë Profil i cekët Lidhëse elastike dhe Velcro Pjesa e sipërme lëkure Taban gome.
6.900 LEK
6.900 LEK
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 29.5
 • 28
 • 30
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle për djem dhe vajza, me një pamje të bukur dhe cilësi maksimale. Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Ato janë të strukturuara dhe me mbështetje dhe kanë një pamje retro basketbolli, kështu që të vegjlit mund të duken si yje të vegjël të vërtetë të basketbollit si brenda dhe jashtë fushës. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Lidhëset elastike dhe Velcro e bëjnë veshjen dhe heqjen e tyre të thjeshtë. Tabani i gomës siguron kapje të mirë dhe stabilitet në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse elastike dhe Velcro
 • Pjesa e sipërme lëkure
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DJ6040-403
  5.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Court Borough Low 2
  Atlete
  Nike Court Borough Low 2