në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5451-123)
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Low 2

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 34
 • 31
 • 29.5
 • 28
 • 32
 • 30
 • 33
 • 35
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle për djem dhe vajza, me një pamje të bukur dhe cilësi maksimale. Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Ato janë të strukturuara dhe me mbështetje dhe kanë një pamje retro basketbolli, kështu që të vegjlit mund të duken si yje të vegjël të vërtetë të basketbollit si brenda dhe jashtë fushës. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Lidhëset elastike dhe Velcro e bëjnë veshjen dhe heqjen e tyre të thjeshtë. Tabani i gomës siguron kapje të mirë dhe stabilitet në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë Profil i cekët Lidhëse elastike dhe Velcro Pjesa e sipërme lëkure Taban gome.
Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle për djem dhe vajza, me një pamje të bukur dhe cilësi maksimale. Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Ato janë të strukturuara dhe me mbështetje dhe kanë një pamje retro basketbolli, kështu që të vegjlit mund të duken si yje të vegjël të vërtetë të basketbollit si brenda dhe jashtë fushës. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Lidhëset elastike dhe Velcro e bëjnë veshjen dhe heqjen e tyre të thjeshtë. Tabani i gomës siguron kapje të mirë dhe stabilitet në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse elastike dhe Velcro
 • Pjesa e sipërme lëkure
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë