Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Nike Court Borough Low 2
Kodi i artikullit: BQ5453-123
Nike

Nike Court Borough Low 2

Kodi i artikullit: BQ5453-123
Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle për bebe, me një pamje të bukur dhe cilësi maksimale. Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Atletet kanë një shirit me ngjitje Velcro që siguron këmbët dhe e bën veshjen dhe heqjen e atleteve më të lehtë. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Panelet e këtyre atleteve lejojnë ajrosjen optimale të këmbëve duke i mbajtur ato të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë, dhe kjo është veçanërisht e rëndësishme për foshnjat që po mësojnë të ecin. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj.Specifikimi: Atlete për fëmijë Profil i cekët Velcro Pjesa e sipërme prej lëkure Taban gome.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle për bebe, me një pamje të bukur dhe cilësi maksimale. Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Atletet kanë një shirit me ngjitje Velcro që siguron këmbët dhe e bën veshjen dhe heqjen e atleteve më të lehtë. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Panelet e këtyre atleteve lejojnë ajrosjen optimale të këmbëve duke i mbajtur ato të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë, dhe kjo është veçanërisht e rëndësishme për foshnjat që po mësojnë të ecin. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Velcro
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Fëmijë djem
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV5458-109
  5.000 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DJ6039-403
  3.500 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  5.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DJ6039-002
  4.300 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  5.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DV5458-003
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Court Borough Low 2
  Produkte
  Nike Court Borough Low 2