në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5453-123)
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Low 2

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 27
 • 25
 • 22
 • 23.5
 • 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle për bebe, me një pamje të bukur dhe cilësi maksimale. Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Atletet kanë një shirit me ngjitje Velcro që siguron këmbët dhe e bën veshjen dhe heqjen e atleteve më të lehtë. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Panelet e këtyre atleteve lejojnë ajrosjen optimale të këmbëve duke i mbajtur ato të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë, dhe kjo është veçanërisht e rëndësishme për foshnjat që po mësojnë të ecin. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj.Specifikimi: Atlete për fëmijë Profil i cekët Velcro Pjesa e sipërme prej lëkure Taban gome.
Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete Lifestyle për bebe, me një pamje të bukur dhe cilësi maksimale. Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur dhe stil sportiv për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Atletet kanë një shirit me ngjitje Velcro që siguron këmbët dhe e bën veshjen dhe heqjen e atleteve më të lehtë. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Panelet e këtyre atleteve lejojnë ajrosjen optimale të këmbëve duke i mbajtur ato të thata dhe të freskëta gjatë gjithë kohës. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë, dhe kjo është veçanërisht e rëndësishme për foshnjat që po mësojnë të ecin. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Profil i cekët
 • Velcro
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Fëmijë djem
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë