në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
Kodi i artikullit:
(DA2776-013)
NIKE

NIKE Atlete Star Runner 3

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 30% ulje!

Çmimi i mëparshëm
7.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 37.5
 • 38
 • 36
 • 36.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Star Runner 3 janë atlete vrapimi unisex të krijuara për djemtë dhe vajzat. Këto atlete të gjithanshme janë perfekte për të gjitha aktivitetet tuaja, duke filluar nga vrapimi, tek kërcimi e deri te lojrat e ndryshme që ju mund të zhvilloni. Ato ju japin qëndrueshmëri dhe ajrosje aty ku është më shumë e nevojshme, me fleksibilitet dhe rehati të jashtëzakonshme në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë me një kombinim të pëlhurës rrjetë të ricikluar dhe lëkure sintetike të qëndrueshme. Mbushjet me shkumë në pjesën e mesme lehtësojnë presionin dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Shtresat e brendshme të buta mbështjellin këmbët për të ofruar rehati shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbës dhe siguron mbështetje dhe puthitje optimale. Këto atlete janë të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluara, duke përfshirë gomën e ricikluar Nike Grind.Specifikimi: Atlete Lifestyle unisex për djem dhe vajza Profil i cekët Pjesa e sipërme rrjetë me veshje lëkure sintetike Mbushje me shkumë në pjesën e mesit Taban gome.
Detaje

Nike Star Runner 3 janë atlete vrapimi unisex të krijuara për djemtë dhe vajzat. Këto atlete të gjithanshme janë perfekte për të gjitha aktivitetet tuaja, duke filluar nga vrapimi, tek kërcimi e deri te lojrat e ndryshme që ju mund të zhvilloni. Ato ju japin qëndrueshmëri dhe ajrosje aty ku është më shumë e nevojshme, me fleksibilitet dhe rehati të jashtëzakonshme në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë me një kombinim të pëlhurës rrjetë të ricikluar dhe lëkure sintetike të qëndrueshme. Mbushjet me shkumë në pjesën e mesme lehtësojnë presionin dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Shtresat e brendshme të buta mbështjellin këmbët për të ofruar rehati shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbës dhe siguron mbështetje dhe puthitje optimale. Këto atlete janë të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluara, duke përfshirë gomën e ricikluar Nike Grind.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle unisex për djem dhe vajza
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme rrjetë me veshje lëkure sintetike
 • Mbushje me shkumë në pjesën e mesit
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijët
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë