Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Nike Star Runner 3
Kodi i artikullit: DA2776-013
Nike

Nike Star Runner 3

Kodi i artikullit: DA2776-013
Nike Star Runner 3 janë atlete vrapimi unisex të krijuara për djemtë dhe vajzat. Këto atlete të gjithanshme janë perfekte për të gjitha aktivitetet tuaja, duke filluar nga vrapimi, tek kërcimi e deri te lojrat e ndryshme që ju mund të zhvilloni. Ato ju japin qëndrueshmëri dhe ajrosje aty ku është më shumë e nevojshme, me fleksibilitet dhe rehati të jashtëzakonshme në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë me një kombinim të pëlhurës rrjetë të ricikluar dhe lëkure sintetike të qëndrueshme. Mbushjet me shkumë në pjesën e mesme lehtësojnë presionin dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Shtresat e brendshme të buta mbështjellin këmbët për të ofruar rehati shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbës dhe siguron mbështetje dhe puthitje optimale. Këto atlete janë të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluara, duke përfshirë gomën e ricikluar Nike Grind.Specifikimi: Atlete Lifestyle unisex për djem dhe vajza Profil i cekët Pjesa e sipërme rrjetë me veshje lëkure sintetike Mbushje me shkumë në pjesën e mesit Taban gome.
6.800 LEK
6.800 LEK
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 38.5
 • 40
 • 37.5
 • 38
 • 36
 • 36.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Star Runner 3 janë atlete vrapimi unisex të krijuara për djemtë dhe vajzat. Këto atlete të gjithanshme janë perfekte për të gjitha aktivitetet tuaja, duke filluar nga vrapimi, tek kërcimi e deri te lojrat e ndryshme që ju mund të zhvilloni. Ato ju japin qëndrueshmëri dhe ajrosje aty ku është më shumë e nevojshme, me fleksibilitet dhe rehati të jashtëzakonshme në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë me një kombinim të pëlhurës rrjetë të ricikluar dhe lëkure sintetike të qëndrueshme. Mbushjet me shkumë në pjesën e mesme lehtësojnë presionin dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Shtresat e brendshme të buta mbështjellin këmbët për të ofruar rehati shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbës dhe siguron mbështetje dhe puthitje optimale. Këto atlete janë të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluara, duke përfshirë gomën e ricikluar Nike Grind.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle unisex për djem dhe vajza
 • Profil i cekët
 • Pjesa e sipërme rrjetë me veshje lëkure sintetike
 • Mbushje me shkumë në pjesën e mesit
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijët
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete FB7689-005
  Çmimi 8.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete FD6058-102
  Çmimi 11.400 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete CN8558-409
  Çmimi 4.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete CN8558-016
  Çmimi 4.800 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Star Runner 3
  Atlete
  Nike Star Runner 3