NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
Kodi i artikullit: DA2778-800
NIKE

NIKE Atlete Star Runner 3

Kodi i artikullit: DA2778-800
Nike Star Runner 3 janë atlete me një dizajn të gjithanshëm për fëmijë për djem të vegjël të cilat do të mbështesin këmbët e buta dhe në zhvillim. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i pëlhurës rrjetë të ricikluar dhe lëkurës sintetike të qëndrueshme. Lidhja klasike është zëvendësuar me dy rripa Velcro, gjë që e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Mbushjet me shkumë në pjesën e mesme lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Jastëkët e butë mbështjellin kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe siguron mbështetje dhe puthitje optimale. Këto atlete janë të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluara. Nga zvarritja e parë deri në hapat e para, këto atlete Nike do të ofrojnë mbështetje të përsosur për anëtarët e rinj të familjes. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë për djem të vegjël Profil i cekët Rripat me Velcro Pjesë e sipërme: tekstili, sintetike Mbushje me shkumë në pjesën e mesme Të paktën 20% materiale të ricikluara Taban gome.
5.900 LEK
5.900 LEK
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 23.5
 • 25
 • 22
 • 26
 • 27
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Star Runner 3 janë atlete me një dizajn të gjithanshëm për fëmijë për djem të vegjël të cilat do të mbështesin këmbët e buta dhe në zhvillim. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i pëlhurës rrjetë të ricikluar dhe lëkurës sintetike të qëndrueshme. Lidhja klasike është zëvendësuar me dy rripa Velcro, gjë që e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Mbushjet me shkumë në pjesën e mesme lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Jastëkët e butë mbështjellin kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe siguron mbështetje dhe puthitje optimale. Këto atlete janë të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluara. Nga zvarritja e parë deri në hapat e para, këto atlete Nike do të ofrojnë mbështetje të përsosur për anëtarët e rinj të familjes.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë për djem të vegjël
 • Profil i cekët
 • Rripat me Velcro
 • Pjesë e sipërme: tekstili, sintetike
 • Mbushje me shkumë në pjesën e mesme
 • Të paktën 20% materiale të ricikluara
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DX7616-101
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DV5458-104
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DV5458-600
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Atlete DX7616-100
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Atlete Star Runner 3
  Atlete
  NIKE Atlete Star Runner 3