në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
Kodi i artikullit:
(DA2778-800)
NIKE

NIKE Atlete Star Runner 3

Shtoni artikujt tuaj të preferuar me logon S&B në shportën tuaj të blerjeve, vendosni kodin e kartës tuaj dhe përfitoni 30% ulje!

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 23.5
 • 25
 • 22
 • 26
 • 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Star Runner 3 janë atlete me një dizajn të gjithanshëm për fëmijë për djem të vegjël të cilat do të mbështesin këmbët e buta dhe në zhvillim. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i pëlhurës rrjetë të ricikluar dhe lëkurës sintetike të qëndrueshme. Lidhja klasike është zëvendësuar me dy rripa Velcro, gjë që e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Mbushjet me shkumë në pjesën e mesme lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Jastëkët e butë mbështjellin kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe siguron mbështetje dhe puthitje optimale. Këto atlete janë të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluara. Nga zvarritja e parë deri në hapat e para, këto atlete Nike do të ofrojnë mbështetje të përsosur për anëtarët e rinj të familjes. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë për djem të vegjël Profil i cekët Rripat me Velcro Pjesë e sipërme: tekstili, sintetike Mbushje me shkumë në pjesën e mesme Të paktën 20% materiale të ricikluara Taban gome.
Detaje

Nike Star Runner 3 janë atlete me një dizajn të gjithanshëm për fëmijë për djem të vegjël të cilat do të mbështesin këmbët e buta dhe në zhvillim. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i pëlhurës rrjetë të ricikluar dhe lëkurës sintetike të qëndrueshme. Lidhja klasike është zëvendësuar me dy rripa Velcro, gjë që e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen e atleteve. Mbushjet me shkumë në pjesën e mesme lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe ofrojnë rehati në çdo hap. Jastëkët e butë mbështjellin kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe teksturë në formën e yjeve ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe siguron mbështetje dhe puthitje optimale. Këto atlete janë të përbëra nga të paktën 20% materiale të ricikluara. Nga zvarritja e parë deri në hapat e para, këto atlete Nike do të ofrojnë mbështetje të përsosur për anëtarët e rinj të familjes.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë për djem të vegjël
 • Profil i cekët
 • Rripat me Velcro
 • Pjesë e sipërme: tekstili, sintetike
 • Mbushje me shkumë në pjesën e mesme
 • Të paktën 20% materiale të ricikluara
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë