Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Nike Court Vision Low Next Nature
Kodi i artikullit: DH2987-107
Nike

Nike Court Vision Low Next Nature

Kodi i artikullit: DH2987-107
Atlete Lifestyle për meshkuj Nike Court Vision Low Next Nature. Një model që do tju ofrojë pamjen klasike të atleteve të basketbollit të viteve '80-të, por që do të përshtatet lehtësisht me ndryshimet e modës dhe trendeve të tanishme. Përbërë prej të paktën 20% material të ricikluar, pjesa e sipërme e tyre me shtresa të qepura ruan stilit ikonik të origjinalit. Duke përdorur një kombinim të lëkurës së vërtetë dhe sintetike, dizajni përdor materiale të frymëzuara nga modelet klasike të atleteve basketbollit të viteve '80-të. Profili i cekët mundëson veshjen e lehtë të atleteve. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme mundësojnë ajrosje optimale në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë rehat, të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë, origjinalitetin dhe dizajnin e bukur të markës tuaj të preferuar. Tabani i gomës siguron qëndrueshmëri dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Specifikimet: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe sintetike Të paktën 20% material i ricikluar Logo Nike Panele ajrimi Taban gome.
10.700 LEK
10.700 LEK
7.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.200 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 41
 • 42.5
 • 45
 • 46
 • 40.5
 • 44
 • 42
 • 43
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atlete Lifestyle për meshkuj Nike Court Vision Low Next Nature. Një model që do tju ofrojë pamjen klasike të atleteve të basketbollit të viteve '80-të, por që do të përshtatet lehtësisht me ndryshimet e modës dhe trendeve të tanishme. Përbërë prej të paktën 20% material të ricikluar, pjesa e sipërme e tyre me shtresa të qepura ruan stilit ikonik të origjinalit. Duke përdorur një kombinim të lëkurës së vërtetë dhe sintetike, dizajni përdor materiale të frymëzuara nga modelet klasike të atleteve basketbollit të viteve '80-të. Profili i cekët mundëson veshjen e lehtë të atleteve. Panelet e ajrimit në pjesën e sipërme mundësojnë ajrosje optimale në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë rehat, të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë, origjinalitetin dhe dizajnin e bukur të markës tuaj të preferuar. Tabani i gomës siguron qëndrueshmëri dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve.

Specifikimet:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe sintetike
 • Të paktën 20% material i ricikluar
 • Logo Nike
 • Panele ajrimi
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FD4329-003
  Çmimi 13.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:10
  Atlete DH2987-113
  Çmimi 10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete AA2190-103
  Çmimi 11.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete 394055-023
  Çmimi 10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Court Vision Low Next Nature
  Atlete
  Nike Court Vision Low Next Nature